Police Atena-tmavá, 115 cm, dub, masiv

Kód: GATENA-31P
ZDARMAZDARMA
Police Atena-tmavá, 115 cm, dub, masiv
3 980 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Police Atena-tmavá, 115 cm, dub, masiv

Detailní informace

Dbáme na kvalitu
Dbáme na kvalitu
našemu nábytku věříme
Materiály a elegance
Materiály & elegance
vybrané dubové dřevo a elegantní vzhled
EKO
EKO
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
Nábytek přivezeme
Nábytek přivezeme
nevyužíváme přepravce, snižujeme riziko poškození
Montáž a servis
Plný servis
poradíme, dovezeme a pomůžeme s montáží

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o dřevěný nábytek: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Police Atena-tmavá, 115 cm, dub, masiv

Jednoduchá nástěnná police ze série Atena – tmavá. Stejně jako celá tato série je specifická svojí barvou páleného dubu, která do interiéru přináší pocit tepla a pohody.

Velikost police: šířka 115 cm, výška 22 cm, hloubka 20 cm

V jemných detailech je krása

Ano, je to tak. Jemné detaily příjemně tvoří interiér. Bez detailů do prostě nejde. A police mají tu jedinečnou vlastnost, že právě interiér dokáží dotvořit. Vyplní jinak prázdné místo na stěně a jsou estetické i funkční. Dodají přesně ten prvek do interiéru, který potřebuje k celkově dokonalému dojmu. Můžete si na ně odložit lampu, květinu, nebo svazky svých oblíbených knih. Když se podíváte pozorněji, možná vás okouzlí jemně zaoblené rohy této série. Pokud si zvolíte nábytek ze série Atena, může právě tento prvek ladit každý den vašemu oku.

Malá a praktická police pro ložnici, obývák i chodbu

Tato police má velmi kompaktní velikost. Se svými 115 cm je nejmenší policí z této série. Pokud potřebujete větší, máte štěstí. V nabídce máme také 174 cm dlouhou variantu. Nebo je můžete kombinovat společně. Bezvadně zapadne jak do ložnice, obývacího pokoje, tak i na chodbu po odkládání peněženky a klíčů. Nebo čehokoliv jiného.

Obývak atana tmavá_1

Doplňkové parametry

Kategorie: Police
Záruka: 2 roky
Šířka: 115 cm
Výška: 22 cm
Hloubka: 20 cm
Hmotnost produktu: 8 kg
Síla použitého materiálu: 19 mm
Materiál: Dub, masiv
Povrchová úprava: Olej s voskem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: