Příborníky

3 položek celkem
Příborník Croft 75
Novinka
17 290 Kč

Příborník Croft 75, dýha divoký dub-lamino je vyrobeny z lamina, které je potaženo dýhou .  Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a...

Kód: G10L-8005
kredens.debowy.loft.como
20 190 Kč –11 %
17 890 Kč

Dubový příborník Cromo je vyrobena z dubového masivu a lamina. Reprezentativní části jsou ze dřeva a skryté části jsou z lamina. Většina nábytku je dodávána v rozloženém...

Kód: G10C-405
Příborník Fabro
23 290 Kč –12 %
20 390 Kč

Příborník Fabro, dub, masiv-lamino je vyroben z dubového masivu a lamina. Reprezentativní části jsou ze dřeva a skryté části jsou z lamina. Většina nábytku je...

Kód: G10F-505

Příborníky byly v minulosti hojně užívaným kusem nábytku a v současné době slaví svůj návrat. Horní část je navržena jako vitrína, do které lze umístit zdobný a luxusní porcelán nebo oblíbené sváteční nádobí, naopak spodní část je vytvořena jako úložný prostor, který je bohatě rozčleněn. Uložíte zde své příbory a všechny drobné nástroje do jídelny a kuchyně.

Vitrína časem příborník z domácnosti vytlačila. Dnes se k němu ale mnoho domácností znovu uchyluje a zdobí s ním svou jídelnu. Příborník je proti klasické vitríně nebo komodě vybaven i menšími šuplíky, které nejsou příliš hluboké, a jsou tak ideální pro přehledné uložení příborů a drobných kuchyňských nástrojů.

Příborníky umístíte ke stěně a díky jejich užšímu provedení vám nebudou překážet v prostoru, naopak nabídnou potřebné místo k uložení textilií, příboru, nádobí a dalších. Prosklenou část můžete využít pro vystavení vzácnějších kusů nádobí, které je pouze pro sváteční příležitosti a zbytek příborníku užívat aktivně.

Dlouhodobou funkčnost zaručuje provedení z masivního dubu, což zajišťuje odolnost a pevnost nábytku. Dřevěný materiál je také příjemný na pohled a svým jemným přírodním odstínem vyzdobí vaši domácnost a podtrhne jakýkoli styl interiéru.

Díky přírodní podobě materiálu získáte jedinečný kus nábytku s originální texturou, která se prokresluje a získává příjemnou podobu, zatímco ostatní materiály jako je plast, chátrají.