Noční stolky

3 položek celkem
Noční stolek Massivo, dub, masiv
2 090 Kč

Noční stolek Massivo, dub, masiv bez šuplíku je vyrobena z dubového masivu nejvyšší jakosti. Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a...

Kód: G200-0
Noční stolek Massivo 1s, dub, masiv
3 990 Kč

Noční stolek Massivo 1s, dub, masiv se šuplíkem je vyrobena z dubového masivu nejvyšší jakosti. Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a...

Kód: G200-1
Noční stolek Massivo 2s, dub, masiv
5 490 Kč

Noční stolek Massivo 2s, dub, masiv se dvěma šuplíky je vyrobena z dubového masivu nejvyšší jakosti. Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s...

Kód: G200-2

Odkládací prostor vedle postele je potřeba z mnoha důvodů. Noční stolek poslouží jako plocha pro lampu, kterou budete moci ovládat přímo z postele, funguje jako úložný prostor pro knihy, léky, brýle a další drobné předměty, které chcete mít neustále po ruce. Jestliže se vám ráno nechce vstávat z postele, abyste vypnuli budík, určitě se vám vedle lůžka bude hodit alespoň jeden stolek. V případě, že postel není umístěna ke stěně, ale do prostoru, můžete mít stolky rovnou dva.

Noční stolky jsou v nabídce v mnoha provedeních, od jednoduchých variant, až po složitější. Jednodušší stolky nabízejí pouze základní desku pro lampu, květinu nebo jen jako samostatnou dekoraci k posteli. Pokud máte v ložnici dostatek úložného prostoru a masivní nábytek se vám zdá opticky těžký, vyzkoušejte právě tuto variantu, která svým provedením interiér odlehčí.

Nápadné úchytky, zdobné prvky nebo extravagantní tvary nebyly při návrhu a výrobě nábytku použity. Naopak je kladen důraz na čistotu přírodního materiálu a jeho luxusní podobu. Hlavním zdobným prvkem je v případě masivního dubového nábytku jeho příjemná textura a hřejivý odstín.

Zatímco plast po čase ztrácí svou barvu, pevnost a odolnost, stejně jako většina dalších materiálů, dřevo si jako přírodní materiál drží pevnost dlouhé roky a texturu přirozeně vykresluje.

S tímto malým pomocníkem získáte pro ložnici, dětský pokoj nebo pokoj pro hosty další možnost úložného prostoru. Komoda i skříň nabízejí sice výraznější prostor, ale noční stolek vám bude stále po ruce i ve spánku.