Vsaďte na kvalitu a odolnost dubového dřeva

Vsaďte na kvalitu a odolnost dubového dřeva

Ideální nábytek by měl být funkční, praktický, estetický a kvalitní. Všechna tato kritéria dokáže splnit dubové dřevo, ze kterého jsou vyráběny produkty e-shopu Massivo.cz. Dřevo slouží lidem již po celou minulost. Ve stavebnictví jej nahradil kámen, ale v domácnosti stále zůstává oblíbeným materiálem.

Využijte mnoha předností dubového dřeva

Hlavní výhodou nábytku vyrobeného ze dřeva dubu je jeho pevnost. Stejné přednosti může nabídnout také kov, ale nikdy s jeho použitím nebude dosaženo tak harmonické a přírodní podoby prostoru.

Přírodní odstín dubu je teplejší, a proto se perfektně hodí do všech typů místností. Ideální je pro relax v obývacím pokoji nebo ložnici. Dřevo také působí klidně díky své jemné textuře, ale pokud vás vyloženě láká surovější industriální styl, kdy je kromě dřeva využitý také kov, můžete si prohlédnout sérii Cromo v e-shopu Massivo.cz

Mnohem větší odolnost než při použití plastu

Plast je materiálem moderní doby. Je tvárný a nabízí spoustu možností pro moderní bydlení. I tak je ovšem lepší moderní prostor vybavit masivním dřevem, jelikož plastové výrobky po čase ztrácejí svou pevnost a zhoršují kvalitu. V případě bílého nábytku může plast také časem žloutnout. Naopak dubové dřevo se s postupem času prokresluje, získává na kráse a nemění svou pevnost.

Kvalitní materiál bez zbytečných prvků

Massivo také nabízí nábytek ve svém přírodní podobě bez zbytečných dekoračních prvků. Vybavte svůj dům nebo byt kouskem přírody a užívejte si ničím nerušený design. Čím více bude sjednocený nábytek, tím více možností máte při zdobení pokoje. Barvy, vzorky a dekorace volte podle svého uvážení, jelikož se dřevem půjdou vždy dohromady. Nemusíte se bát zářivých odstínů nebo zvolit tlumené kávové tóny.