Nábytek série Modern Loft

 

Pokud plánujete zařídit svůj interiér v moderním a nadčasovém stylu, pak právě pro vás je zde tato kolekce nábytku Modern Loft. Spojuje v sobě krásu a přirozenost masivního dubového dřeva, kov a moderní tónované sklo v černé barvě. 

Krásný i kvalitní moderní nábytek z masivu

Pro nábytek ve stylu loft je typický minimalistický vzhled, avšak z klasického minimalismu si ponechává jednoduchost, komfort, a dbá na funkčnost. Perfektně se bude hodit do moderních interiérů, ale díky kovovým prvkům to bude tomuto nábytku slušet i prostorech zařízených v industriálním stylu. Díky své jednoduchosti, ostrým geometrickým tvarům a lehkým liniím se dobře kombinuje s moderními doplňky a dekoracemi. 

Dubový nábytek inspirovaný loftem

Nábytek ze série Modern Loft je vyroben z vysoce kvalitního dubového masivu a je velmi dobře kombinovatelný s ostatním nábytkem z přírodního masivu. Můžete ho použít do obývacího pokoje, ložnice, pracovny, nebo kdekoliv to vaše fantazie dovolí. Modern Loft nepotřebuje na svůj povrch žádnou barvu, dubový nábytek je totiž výjimečný a krásný sám o sobě. Proto je ošetřen pouze přírodním olejem s voskem a vy můžete obdivovat překrásnou kresbu dřeva.

Nábytek Modern Loft je svěží, moderní, hravá, ale hlavně funkční kolekce, která zaujme na první pohled. V této sérii naleznete nábytek nejen do obývacího pokoje. Komody, televizní stolek, ale i praktický konferenční stolek v bezkonkurenčně prvotřídní kvalitě.

Nejprodávanější

9 položek celkem
Konferenční stolek Modern Loft, dub, masiv
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA
10 110 Kč

Konferenční stolek Modern Loft. Na výrobu konferenčního stolku bylo použito prvotřídní dubové dřevo a přírodní oleje a vosky ve světlém přirozeném odstínu.

ASPLMOL05D
TV stolek Modern Loft 1d (160 cm) dub, masiv
Novinka
ZDARMAZDARMA
24 090 Kč

Televizní stolek Modern Loft 1D. Na výrobu TV stolku bylo použito prvotřídní dubové dřevo a přírodní oleje a vosky ve světlém přirozeném odstínu.

ASPLMOL8S
Komoda s barem Modern Loft 1d/1s, dub, masiv
Novinka
ZDARMAZDARMA
24 690 Kč

Komoda Modern Loft 1d/1s. Na výrobu komody bylo použito prvotřídní dubové dřevo a přírodní oleje a vosky ve světlém přirozeném odstínu.

ASPLMOL01S
Komoda s barem Modern Loft 2d, dub, masiv
ZDARMAZDARMA
24 690 Kč

Komoda Modern Loft 2d. Na výrobu komody bylo použito prvotřídní dubové dřevo a přírodní oleje a vosky ve světlém přirozeném odstínu.

ASPLMOL01D
Komoda Modern Loft 3d/1s, dub, masiv
Novinka
ZDARMAZDARMA
27 390 Kč

Komoda Modern Loft 3d/1s. Na výrobu komody bylo použito prvotřídní dubové dřevo a přírodní oleje a vosky ve světlém přirozeném odstínu.

ASPLMOL4S
Komoda Modern Loft 4d, dub, masiv
Tip
ZDARMAZDARMA
27 390 Kč

Komoda Modern Loft 4d. Na výrobu komody bylo použito prvotřídní dubové dřevo a přírodní oleje a vosky ve světlém přirozeném odstínu.

ASPLMOL4D
TV stolek Modern Loft 1d (200 cm) dub, masiv
ZDARMAZDARMA
29 100 Kč

Televizní stolek Modern Loft 1d. Na výrobu TV stolku bylo použito prvotřídní dubové dřevo a přírodní oleje a vosky ve světlém přirozeném odstínu.

ASPLMOL7D
TV stolek Modern Loft 2d (200 cm) dub, masiv
Novinka
ZDARMAZDARMA
29 100 Kč

Televizní stolek Modern Loft 2d. Na výrobu TV stolku bylo použito prvotřídní dubové dřevo a přírodní oleje a vosky ve světlém přirozeném odstínu.

ASPLMOL7S
Vitrína Modern Loft 2d/3s, dub, masiv
Novinka
ZDARMAZDARMA
37 950 Kč

Vitrína Modern Loft 2d/3s. Na výrobu komody bylo použito prvotřídní dubové dřevo a přírodní oleje a vosky ve světlém přirozeném odstínu.

ASPLMOL10S