Dubová židle Massivo 02, dub, masiv

Kód: P-KDB02
4 hodnocení
3 590 Kč –8 %
Dubová židle Massivo 02
3 590 Kč –8 % 3 290 Kč
Skladem (> 5 ks)

Dubové dřevo, jedno z nejtvrdších a nejvíce odolných vůči otěru, bylo už v dávné minulosti využíváno k výrobě nábytku.

Potřebujete poradit?

+420 773 986 400

Kód zboží: P-KDB02
Výška posedu: 45 cm
Materiál: Dub-dřevo
Povrchová úprava: Olejovaný a voskovaný
Výška: 95 cm
Hloubka: 42 cm
Šířka: 42 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mohla by to být obyčejná židle. Mohla, ale není. Podívejte se na její opěrku. Designově velmi povedený počin. Najde své uplatnění v moderních interiérech laděných do rustikálního nebo venkovského stylu. Je tradiční. A přitom jiná. Moderní, přesto až roztomile konvenční.

Unikátní dubová židle

Pořádně se na ni podívejte. Opravdu vypadá trochu jinak, než většina dubových židlí na trhu. Nejspíš v tom hraje roli právě zajímavě řešená opěrka. Dodává židli lehce neuspořádaný šmrnc. Nepřipomíná vám tím trochu paletu nebo bedýnku na ovoce? 

Kvalita a stabilita

Od židle rozhodně očekáváte, že bude stabilní. Musí toho unést mnohdy opravdu hodně. Nejde jen o čistou váhu, ale o neustálou manipulaci, vstávání a sedání. U dubové židle vyrobené s pečlivostí a z vysoce kvalitního dřeva nemusíte mít obavy. Vydrží krásná dlouhé roky. I když ji budete používat velmi často. Levné židle se často rychle rozklíží. Sezení na nestabilní židli rozhodně není příjemný zážitek. A co teprve doprovodné zvukové efekty. Vrzání a skřípání nekvalitních židlí člověku na klidu nepřidá.

Tvrdé dřevo hezky drží pevné spoje. Je odolné vůči poškození. Židle Massivo 02 byla ošetřena olejem a voskem. I po několika dalších společných letech se tak budete moci potěšit pohledem na její přirozenou krásu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Židle
Záruka: 2 roky