Police Fabro, dub, masiv

Kód: G10F-509
1 hodnocení
Značka: Massivo.cz
4 490 Kč
Skladem

Dubová police Fabro je vyrobena z dubového masivu nejvyšší jakosti.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Série: Fabro
Výška: 50 cm
Šířka: 123 cm
Hloubka: 26 cm
Hmotnost produktu: 17 kg
Materiál: Dub, masiv
Síla použitého materiálu: 19 mm
Barva: Dub
Povrchová úprava: Olej s voskem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masivní dubové dřevo a sklo. Perfektní, nadčasová a zároveň léty ověřená kombinace do každého interiéru. Na polici se budou krásně vyjímat vaše suvenýry z cest. Nebo třeba černobílé fotografie v decentních rámečcích. A co takhle vznešené orchideje? Také rostlinám to bude na skleněné desce slušet. 

Masivní dubová police se sklem

Své uplatnění u vás najde všude. V obývacím pokoji se bude skvěle vyjímat nad TV stolkem ze série Fabro. Ve vstupní místnosti ji umístěte například nad komodu. Místo knížek tam na ni můžete odložit třeba šátek nebo rukavice a šálu. Stejný dubový tandem můžete mít ostatně také ve své ložnici. Dubová komoda a nad ní police. Jen v takovém případě zapomeňte na rukavice a svou novou polici ozdobte raději dekoračními vonnými svíčkami a rozkošnými soškami. 

Souhra zdánlivých protikladů

Prodyšné, teplé masivní dubové dřevo. Průzračné, studené a pevné sklo. Dva materiály, které jsou odlišné do maximální možné míry. Ale když se spojí v jeden funkční celek, vše dokonale ladí. Díky skleněné části police dosáhnete zajímavých efektů. Například při umístění světelných prvků. Dřevěnou policí by světlo neprošlo. Ale umístěte zdroj světla, třeba malou lampičku, na skleněnou polici a pozorujte tu krásu ze všech možných úhlů. I z podhledu. Takový výhled vám zprostředkuje pouze prosklená police. 

Kdyby vám nevyhovovala skleněná police, v naší nabídce najdete také dřevěnou dubovou polici ze série Cromo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Police
Záruka: 2 roky
Série: Fabro
Výška: 50 cm
Šířka: 123 cm
Hloubka: 26 cm
Hmotnost produktu: 17 kg
Materiál: Dub, masiv
Síla použitého materiálu: 19 mm
Barva: Dub
Povrchová úprava: Olej s voskem