Minimalistický design pro vaše bydlení

Minimalistický design pro vaše bydlení

Moderní podoba bydlení se zakládá na rovných a pravoúhlých liniích, kvalitním materiálu a čistotě provedení. K tomuto účelu je nejvhodnější dubové dřevo, jelikož rovné plochy doplňuje o přírodní nedokonalosti, jako jsou suky a lehkou texturu, která do prostoru přinese kousek přírody. Každý produkt je tak originální a jedinečný.

Výrazný design série Cromo

E-shop Massivo.cz nabízí svým zákazníkům hned několik variant designu. Jedná se o sérii Cromo, která kombinuje dřevo s černými kovovými prvky. Tato varianta je vhodná pro tvoření industriálního prostoru. Dokonale splyne s cihlovými nebo kamennými obklady, skleněnými či betonovými dekoracemi. Pokud se cítíte dobře v chladnější kombinaci materiálů a barev, je tato série ideální volbou.

Elegantní provedení řady Fabro

Série Fabro působí jako přímo vytažená z přírody. Textura září na dálku a skříně či komody jsou posazeny níže k zemi. Funkčním a zároveň dekorativním prvkem je v případě této série podoba úchytek. Ty jsou ve stříbrném odstínu a v kombinaci se dřevem působí elegantně a stylově.

Pokud milujete minimalismus, nadchne vás série Massivo

Nakonec nábytek řady Massivo, jenž klade důraz na materiál o něco více, než ostatní série. Noční stolky, komody a další kusy nábytku jsou čistě dřevěné a nenarušují je ani úchytky z jiných materiálů. Pokud toužíte hlavně po estetickém prostoru s úplným minimem prvků jiného materiálu, je série Massivo trefou do černého. Dokonale ji sjednotíte s krémovými odstíny bílé nebo hnědé, ale můžete také experimentovat s různými barvami a vzory.

Rozmanitá nabídka pro všechny

Nabídka Massivo obsahuje vybavení do různých typů prostorů a jednotlivé kusy lze libovolně kombinovat. S pomocí dřevěného nábytku lze vybavit halu, jídelnu, obývací či dětský pokoj. Opomenuty nebyly ani produkty pro ložnici, nebo pracovnu.