Dubová židle 03, masiv

Kód: ASKULKLD
3 690 Kč –10 %
Dubová židle 03
3 690 Kč –10 % 3 290 Kč
Skladem (>5 ks)

Dubová židle 03, masiv - Dubové dřevo, jedno z nejtvrdších a nejvíce odolných vůči otěru, bylo už v dávné minulosti využíváno k výrobě nábytku.

Detailní informace

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o nábytek Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Dubová židle 03, masiv

Dřevěné židle vám přinesou řadu výhod, které jiné materiály nemohou nabídnout. Zatímco plast časem ztrácí pevnost a barvu, kov je příliš studený a další materiály nepříjemné na dlouhodobé sezení, dřevo je pro tvorbu židle ideální. Každý kus je originál, jelikož je z přírodního zdroje, který má také své přirozené znaky, jako jsou například suky. Ty na celkovou kvalitu nemají vliv, naopak přinášejí vašemu nábytku nevšední texturu.

Praktický a stylový design

Naše dřevěné židle mají nejen praktický, ale i stylový design. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální pohodlí také během delšího sezení. Sedadlo o velikosti 41 x 41 cm a komfortní opěradlo zajistí, že se na ně pohodlně usadí jak dospělí, tak i děti. Bez ohledu na vaši postavu, budete se cítit v našich židlích jako v křesle. 

Dubová židle v přírodní barvě

Naše dřevěné židle jsou vyrobeny z dubového dřeva, které bylo zachováno ve své přirozeně krásné podobě. Lehce medová barva působí harmonicky a klidně, a dobře se hodí do různých interiérů bez ohledu na materiály a barvy, které už máte v místnosti. Ošetření olejem a lakem prodlužuje životnost a zároveň prohlubuje tón barvy a krásu textury dřeva.

Doplňkové parametry

Kategorie: Židle
Záruka: 2 roky
Šířka: 46 cm
Výška: 84 cm
Hloubka: 50 cm
Materiál: Dub - dřevo
Povrch: Olejovaný a voskovaný
Hmotnost: 8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: