Police Cromo, dub, masiv-lamino

Kód: G10C-409
6 hodnocení
Značka: Massivo.cz
2 390 Kč –17 %
polka.debowa.como
2 390 Kč –17 % 1 990 Kč
Skladem

Police Cromo je vyrobena z dubového masivu a lamina. Reprezentativní části jsou ze dřeva a skryté části jsou z lamina.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nástěnná dubová police pro vystavení knih nebo dekorací. Je tím kusem nábytku, který se hodí všude. Do vstupních místností, obývacích pokojů, ložnic, pracoven i dětských pokojů. 

Přírodní dřevo s přírodním nátěrem

Není nad přírodu. Nábytek vyrobený z masivního dřeva vypadá dobře za všech okolností. Police je natřená přírodním olejem. To ještě zvyšuje estetický dojem a zvýrazňuje krásnou kresbu dřeva. Nábytek z dubového masivu vyniká vysokou pevností spojů a dlouhou životností. Nejinak je tomu i u této nástěnné police.

Jednoduchost a univerzálnost

Jednoduchý design nástěnné police dovoluje umístit na ni cokoliv. Knížky, moderní dekorace nebo třeba porcelánové hrnečky. Díky univerzálnosti se bude hodit do jakéhokoliv interiéru. Nejlépe však vynikne mezi dalším nábytkem ze série Cromo. 

Chtěli byste se podívat i na alternativu? Nástěnná police ze série Fabro je také z masivu. Navíc je doplněna skleněnou deskou. Můžete se v klidu rozhodnout, která nástěnná police bude vašemu domovu více slušet.

Doplňkové parametry

Kategorie: Police
Záruka: 2 roky
Série: Cromo
Výška: 20 cm
Šířka: 138.5 cm
Hloubka: 20 cm
Hmotnost produktu: 8 kg
Materiál: Dub, masiv
Síla použitého materiálu: 19 mm
Barva: Dub
Povrchová úprava: Olej s voskem