Zajímavosti

Minimalistický design pro vaše bydlení

Minimalistický design pro vaše bydlení

Moderní podoba bydlení se zakládá na rovných a pravoúhlých liniích, kvalitním materiálu a čistotě provedení. K tomuto účelu je nejvhodnější dubové dřevo, jelikož rovné plochy doplňuje o přírodní nedokonalosti, jako jsou suky a lehkou texturu, která do prostoru přinese kousek přírody. Každý produkt je tak originální a jedinečný.

Výrazný design série Cromo

E-shop Massivo.cz nabízí svým zákazníkům hned několik variant designu. Jedná se o sérii Cromo, která kombinuje dřevo s černými kovovými prvky. Tato varianta je vhodná pro tvoření industriálního prostoru. Dokonale splyne s cihlovými nebo kamennými obklady, skleněnými či betonovými dekoracemi. Pokud se cítíte dobře v chladnější kombinaci materiálů a barev, je tato série ideální volbou.

Elegantní provedení řady Fabro

Série Fabro působí jako přímo vytažená z přírody. Textura září na dálku a skříně či komody jsou posazeny níže k zemi. Funkčním a zároveň dekorativním prvkem je v případě této série podoba úchytek. Ty jsou ve stříbrném odstínu a v kombinaci se dřevem působí elegantně a stylově.

Pokud milujete minimalismus, nadchne vás série Massivo

Nakonec nábytek řady Massivo, jenž klade důraz na materiál o něco více, než ostatní série. Noční stolky, komody a další kusy nábytku jsou čistě dřevěné a nenarušují je ani úchytky z jiných materiálů. Pokud toužíte hlavně po estetickém prostoru s úplným minimem prvků jiného materiálu, je série Massivo trefou do černého. Dokonale ji sjednotíte s krémovými odstíny bílé nebo hnědé, ale můžete také experimentovat s různými barvami a vzory.

Rozmanitá nabídka pro všechny

Nabídka Massivo obsahuje vybavení do různých typů prostorů a jednotlivé kusy lze libovolně kombinovat. S pomocí dřevěného nábytku lze vybavit halu, jídelnu, obývací či dětský pokoj. Opomenuty nebyly ani produkty pro ložnici, nebo pracovnu.

Vsaďte na kvalitu a odolnost dubového dřeva

Vsaďte na kvalitu a odolnost dubového dřeva

Ideální nábytek by měl být funkční, praktický, estetický a kvalitní. Všechna tato kritéria dokáže splnit dubové dřevo, ze kterého jsou vyráběny produkty e-shopu Massivo.cz. Dřevo slouží lidem již po celou minulost. Ve stavebnictví jej nahradil kámen, ale v domácnosti stále zůstává oblíbeným materiálem.

Využijte mnoha předností dubového dřeva

Hlavní výhodou nábytku vyrobeného ze dřeva dubu je jeho pevnost. Stejné přednosti může nabídnout také kov, ale nikdy s jeho použitím nebude dosaženo tak harmonické a přírodní podoby prostoru.

Přírodní odstín dubu je teplejší, a proto se perfektně hodí do všech typů místností. Ideální je pro relax v obývacím pokoji nebo ložnici. Dřevo také působí klidně díky své jemné textuře, ale pokud vás vyloženě láká surovější industriální styl, kdy je kromě dřeva využitý také kov, můžete si prohlédnout sérii Cromo v e-shopu Massivo.cz

Mnohem větší odolnost než při použití plastu

Plast je materiálem moderní doby. Je tvárný a nabízí spoustu možností pro moderní bydlení. I tak je ovšem lepší moderní prostor vybavit masivním dřevem, jelikož plastové výrobky po čase ztrácejí svou pevnost a zhoršují kvalitu. V případě bílého nábytku může plast také časem žloutnout. Naopak dubové dřevo se s postupem času prokresluje, získává na kráse a nemění svou pevnost.

Kvalitní materiál bez zbytečných prvků

Massivo také nabízí nábytek ve svém přírodní podobě bez zbytečných dekoračních prvků. Vybavte svůj dům nebo byt kouskem přírody a užívejte si ničím nerušený design. Čím více bude sjednocený nábytek, tím více možností máte při zdobení pokoje. Barvy, vzorky a dekorace volte podle svého uvážení, jelikož se dřevem půjdou vždy dohromady. Nemusíte se bát zářivých odstínů nebo zvolit tlumené kávové tóny.