Police Atena-světlá, 174 cm, dub, masiv

Kód: GATENA-32
ZDARMAZDARMA
Police Atena-světlá, 174 cm
5 180 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Police Atena-světlá, 174 cm, dub, masiv

Detailní informace

Dbáme na kvalitu
Dbáme na kvalitu
našemu nábytku věříme
Materiály a elegance
Materiály & elegance
vybrané dubové dřevo a elegantní vzhled
EKO
EKO
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
Nábytek přivezeme
Nábytek přivezeme
nevyužíváme přepravce, snižujeme riziko poškození
Montáž a servis
Plný servis
poradíme, dovezeme a pomůžeme s montáží

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o dřevěný nábytek: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Police Atena-světlá, 174 cm, dub, masiv

 

Jednoduchá, ale dostatečně dlouhá nástěnná police ze série Atena – světlá. Pro tuto sérii je typická jemná barva přírodního dubu, která je velmi příjemná a hodí se do většiny interiéru. Také si povšimněte jemně viditelných letokruhů, které dokonale dokreslují celkový vzhled.

Velikost police: šířka 174 cm, výška 22 cm, hloubka 20 cm

V jemných detailech je krása

Ano, je to tak. Jemné detaily příjemně dokreslují interiér. A police mají tu jedinečnou vlastnost, že právě interiér dokáží dotvořit. Vyplní jinak prázdné místo na stěně a jsou estetické i funkční. Dodají přesně ten prvek do interiéru, který potřebuje k celkově dokonalému dojmu. Můžete si na ně odložit lampu, květinu, nebo svazky svých oblíbených knih. Když se podíváte pozorněji, možná vás okouzlí jemně zaoblené rohy této série. Pokud si zvolíte nábytek ze série Atena, může právě tento prvek ladit každý den vašemu oku.

Velká a praktická police pro ložnici, obývák i chodbu

Tato police není žádný drobeček. Se svými 174 cm je vám poskytne dostatek odkládacího prostoru. Je také největší policí z této série. Pokud potřebujete menší, máte štěstí. V nabídce máme také 115 cm dlouhou variantu. Nebo je můžete kombinovat společně. Bezvadně zapadnou jak do ložnice, obývacího pokoje, tak i na chodbu po odkládání peněženky a klíčů. Nebo čehokoliv jiného.

Doplňkové parametry

Kategorie: Police
Záruka: 2 roky
Šířka: 174 cm
Výška: 22 cm
Hloubka: 20 cm
Hmotnost produktu: 12 kg
Materiál: Dub, masiv
Povrchová úprava: Olej s voskem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: