Zrcadlo Atena-tmavá, dub, masiv

Kód: GATENA-46P
ZDARMAZDARMA
Zrcadlo Atena-tmavá, dub, masiv
5 490 Kč
Skladem

Středně velké zrcadlo Atena-tmavá zdobí rám z masivního dubového dřeva v přírodním tmavém odstínu. Povrch masívu je ošetřen šetrným přírodním olejem, který prodlužuje životnost dřeva a nechává vyniknout jeho přirozenou strukturu. Rozměr zrcadla s dřevěným rámem: 115 x 67 cm.

Detailní informace

Dbáme na kvalitu
Dbáme na kvalitu
našemu nábytku věříme
Materiály a elegance
Materiály & elegance
vybrané dubové dřevo a elegantní vzhled
EKO
EKO
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
Nábytek přivezeme
Nábytek přivezeme
nevyužíváme přepravce, snižujeme riziko poškození
Montáž a servis
Plný servis
poradíme, dovezeme a pomůžeme s montáží

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o dřevěný nábytek: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Masivní zrcadlo ze série Atena-tmavá z poctivého dubového dřeva se nese v jednoduchém přírodním designu. Díky jednoduchému vzhledu a tmavému přírodnímu odstínu zapadne do moderních i tradičních interiérů. Dřevo je navíc ošetřeno přírodními oleji. Zrcadlo tak bude vypadat i po mnoha letech stále skvěle.

Rozměr zrcadla s dubovým rámem (výška x šířka): 115 cm x 67 cm

Kvalitní masivní dřevo

U nás vsázíme na kvalitu a věříme, že masivní nábytek je ta nejlepší investice do bydlení. Nejen, že ho jen tak něco nezničí, navíc vám bude sloužit dlouhé roky a i po mnoha letech bude vypadá pořád k světu. Zrcadlo z dubového dřeva ze série Atena-tmavá je vyrobeno z prvotřídního dubového dřeva, které vyniká svou střední tvrdostí a vysokou odolností.

Šetrný olej NATURA

Každý kousek rámu zrcadla je natřen šetrným olejem NATURA. Nátěr má velmi přírodní odstín, pyšní se zdravotní nezávadností a šetrným složením, které uchová vzhled i kvalitu dřeva po dlouhá léta.

Kompletní servis

Doplňkové parametry

Kategorie: Zrcadla
Záruka: 2 roky
Styl: Moderní
Barva: Hnědá
Tvar: Hranatá
Rám: V rámu
Typ umístění: Nástěnná
Šířka: 115 cm
Výška: 67 cm
Hmotnost produktu: 19 kg
Materiál: Dub, masiv
Povrchová úprava: Olej NATURA
Série: Atena-tmavá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: