Zrcadlo Orion v dubovém rámu, malé

Kód: GORION-50
1 hodnocení
3 950 Kč
Skladem (> 5 ks)

Malé zrcadlo Orion zdobí rám z masivního dubového dřeva ve středně tmavém, lehce medovém odstínu. Povrch masivu je navíc ošetřen šetrným přírodním olejem, který prodlužuje životnost dřeva a nechává vyniknout jeho přirozenou strukturu. 

 

Série: Orion
Výška: 79 cm
Šířka: 71 cm
Hmotnost produktu: 13 kg
Materiál rámu: Dub, masiv - kartáčovaný
Barva: Dub
Povrchová úprava: Olej NATURA

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masivní zrcadlo Orion z poctivého dubového dřeva se nese v jednoduchém přírodním designu, který zapadne do moderních i tradičních interiérů. Díky kvalitnímu dřevu a přírodnímu oleji máte navíc jistotu, že zrcadlo bude vypadat i po mnoha letech stále skvěle.

Rozměr malého zrcadla s dubovým rámem: 79 cm x 71 cm (výška x šířka)

Kvalitní masivní dřevo

U nás vsázíme na kvalitu a věříme, že masivní nábytek je ta nejlepší investice do bydlení. Nejen, že ho jen tak něco nezničí, navíc vám bude sloužit dlouhé roky a i po mnoha letech bude vypadá pořád k světu. Zrcadlo z dubového dřeva ze série Orion je vyrobeno z prvotřídního dubového dřeva, které vyniká svou střední tvrdostí a vysokou odolností. Dubové dřevo je navíc upraveno metodou kartáčování, která dodává nábytku lehce rustikální nádech a zvýrazňuje jeho přirozenou strukturu.

Šetrný olej NATURA

Každý kousek rámu zrcadla je natřen šetrným olejem NATURA. Nátěr má velmi přírodní odstín, pyšní se zdravotní nezávadností a šetrným složením, které uchová vzhled i kvalitu dřeva po dlouhá léta.

Kompletní servis

Rádi vám zajistíme kompletní servis, od poradenství přes dodání až po výnos. Více informací najdete na stránkách Doprava a platba a Montáž nábytku.

Péče o dřevěný nábytek: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Předsíň Orion 2D

Doplňkové parametry

Kategorie: Zrcadla
Záruka: 2 roky