Zrcadlo Nyborg 80x100 cm v dubovém rámu

Kód: GVIBORG-50
5 950 Kč
Skladem

Malé zrcadlo Nyborg s rámem z masivního dubového dřeva ve středně tmavém, lehce medovém odstínu. Povrch masivu je natřen šetrným přírodním olejem, díky kterému se prodlouží životnost dřeva a vynikne jeho přirozená struktura.

Detailní informace

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o nábytek Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Menší masivní zrcadlo Nyborg z poctivého dubového dřeva má jednoduchý dřevěný design, který zapadne do moderních i tradičních interiérů. Díky kvalitnímu dřevu a přírodnímu oleji máte navíc jistotu, že zrcadlo bude vypadat i po mnoha letech stále skvěle.

Rozměr velkého zrcadla s dubovým rámem: 80 cm x 100 cm (výška x šířka)

Šetrný olej NATURA

Každý kousek rámu zrcadla je ošetřen šetrným olejem NATURA. Nátěr má velmi přírodní odstín, pyšní se zdravotní nezávadností a šetrným složením, které uchová vzhled i kvalitu dřeva po dlouhá léta.

Kompletní servis

Doplňkové parametry

Kategorie: Zrcadla
Záruka: 2 roky
Styl: Moderní
Barva: Hnědá
Tvar: Hranatá
Rám: V rámu
Typ umístění: Nástěnná
Šířka: 100 cm
Výška: 80 cm
Hmotnost produktu: 19 kg
Materiál rámu: Dub, masiv
Povrchová úprava: Olej NATURA
Série: Nyborg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: