Dubová židle Massivo 01, dub, masiv

Kód: P-KDB
3 hodnocení
3 450 Kč –10 %
Dubová židle Massivo 01
3 450 Kč –10 % 3 090 Kč
Skladem (> 5 ks)

Dubové dřevo, jedno z nejtvrdších a nejvíce odolných vůči otěru, bylo už v dávné minulosti využíváno k výrobě nábytku.

Potřebujete poradit?

+420 773 986 400

Kód zboží: P-KDB
Výška posedu: 45 cm
Materiál: Dub-dřevo
Povrchová úprava: Olejovaný a voskovaný
Výška: 90 cm
Hloubka: 41 cm
Šířka: 41 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdo má židli, ten bydlí. Dubová židle ze série Massivo s vámi potom bude společně bydlet velmi dlouho. Je kvalitně zpracovaná, krásně navržená a nadčasová. Můžete si jich koupit několik a mít u stolu jen je. Nebo je můžete kombinovat s jinými designovými kousky. Záleží pouze na vás.

Pro pohodlné posezení

Posaďte se u nás na naši novou dubovou židli. Pohodlně se uvelebte a opřete se. Opěrka je velmi komfortní a pevná. Možná v podobném duchu už brzy přivítáte svou návštěvu.

Někdo má rád tvrdé posezení, jiní zase dávají přednost měkkému pohodlí. Dubové židle jsou velmi univerzální. Můžete na ně umístit jakýkoliv podsedák. Máte raději romantické volánky? Nebo dáváte přednost spíše jednoduché rustikální eleganci? Vhodně zvolenými doplňky změníte styl své domácnosti jako mávnutím kouzelného proutku. Jednoduchá dubová židle z masivu se přizpůsobí vaší momentální náladě. V tom tkví její velká výhoda. Čisté linie a prémiová kvalita totiž nevyjdou z módy nikdy.

Kombinujte

Moderní interiéry to mají totiž rády. A jednoduchost dubové židle k tomu přímo vybízí. Postavte dřevo do kombinace s chladným kovem. Kombinujte tyto neobyčejně obyčejné židle a křesla s čalouněním. Buďte odvážní. Váš interiér bude vypadat kouzelně a hravě. Jen si to představte. Zařizování domova totiž není jen o tom koupit si sadu židlí, abyste nemuseli jíst ve stoje. Měla by to být především zábava.

Doplňkové parametry

Kategorie: Židle
Záruka: 2 roky