Jídelní stůl Bold 140, dub, masiv (140x90 cm)

Kód: G330-ST-140
35 hodnocení
16 950 Kč
Skladem (> 5 ks)

Jídelní stůl Bold 140 je možné rozložit až do délky 210 cm. Stůl je vyroben z dubového masivu nejvyšší jakosti.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Série: Massivo
Délka: 140 - 210 cm
Šířka: 90 cm
Výška: 78 cm
Síla desky: 3,8 cm
Rozměr nohy: 12 x 12 cm
Materiál: Dub, masiv
Povrchová úprava: Olej BIOFA
Hmotnost produktu: 72 kg
Vyrobeno v: Německo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krátký nebo dlouhý? Nebojte. Řeč není o pracovním týdnu, ale o rozkládacím dubovém stolu Bold. Když kupujete kvalitní nábytek, určitě nepočítáte s tím, že byste jej během pár let měnili. Ale potřeby rodiny se v čase mění. Na počátku bývá jeden nebo dva, po letech vás může být klidně i pět nebo více. Pokud neholdujete dočasným řešením, jídelní stůl Bold si určitě zamilujete. Jeho základní délka je 140 centimetrů. Po prodloužení měří celých 210 centimetrů. To je dostatek prostoru až pro 8 lidí.

Přirozeně krásný stůl

Na tomto stole nenajdete na první pohled nic zvláštního. Přesto vás uchvátí svou krásou a jednoduchostí. Je dostatečně pevný a bytelný, aby i při rozšíření na více než dvoumetrovou délku nepotřeboval žádnou dodatečnou oporu. Každou jeho nohu tvoří pevný hranol se základnou o rozměru 11 x 11 centimetrů.

Nic nepůsobí rušivě, nic není navíc. Stůl je přirozený a stabilní. Jeho povrch je ošetřen pouze přírodním olejem. Materiál si tak zachovává příjemné vlastnosti dřeva. Mezi vámi a povrchem stolu se nenachází žádná umělá vrstva laku. Cítíte jeho hladkost, ale i jeho letokruhy a jemné suky. Každý kousek nábytku má svou vlastní historii. Každý náš stůl byl stromem. A nyní stojí hrdě ve vaší kuchyni a vévodí jí.

Vysoce kvalitní univerzální dřevěný stůl

Stůl se sice honosí přívlastkem jídelní, může však klidně dominovat kancelářím a pracovním poradám. V době notebooků nepotřebujete v moderních kancelářích speciální PC stoly. Stůl Bold se svými 140 až 210 centimetry se může stát také spolehlivým partnerem vašeho podnikání.

Bold 1

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Série: Massivo
Styl: Moderní, Venkovský
Barva: Hnědá, Přírodní
Výška: 78 cm
Šířka: 90 cm
Délka: 140 cm, 210 cm
Velikost: Široká, Úzká, Velká, Malá, Dlouhá, Krátká
Povrch: Matný
Materiál: Dřevo
Dekor: Dub
Materiál desky: Dřevo
Materiál nohou: Dřevo
Nohy: 4 nohy
Počet míst k sezení: 4 místa k sezení, 5 míst k sezení, 6 míst k sezení, 7 míst k sezení, 8 míst ksezení
Rozkládání: Rozkládací
Tvar: Obdélníkový