Jídelní stůl Bold 200, dub, masiv (200x100 cm)

Kód: G330-ST-200
2 hodnocení
Značka: Massivo.cz
20 690 Kč
Skladem

Jídelní stůl Bold 200 je možné rozložit až do délky 270 cm. Stůl je vyroben z dubového masivu nejvyšší jakosti.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozkládací jídelní stůl z dubového dřeva. V základním stavu měří 200 centimetrů. A po rozložení? Rovnou celých 270 centimetrů. To jsou skoro tři metry plochy pro vaši rodinu, přátele, spolupracovníky, kohokoliv. A hostina může začít.

Stabilní jídelní stůl z dubu

Stabilita je u stolu důležitá. Hlavně v tomto případě, kdy jde o opravdu dlouhý stůl. Jídelní stůl Bond stojí pevně na čtyřech nohách. Nejsou to žádné jemné podstavce. Jde o masivní dubové hranoly se základnou o rozměru 11 x 11 centimetrů. To jsou úctyhodné rozměry.

Ke stabilitě přispívá i materiál, ze kterého je stůl vyroben. Jedná se o dubový masiv nejvyšší jakosti. Dub má pevné dřevo. Nábytek z něj vyrobený vydrží krásný celé dlouhé roky.

U jídelního stolu výdrž jistě oceníte. Stůl totiž tvoří srdce každé kuchyně. Mnohdy i celého domova. U společného jídla se setkává celá rodina. Odehrávají se zde zajímavé konverzace, padají zásadní rozhodnutí. Na jídelním stole prostě záleží. Hlavně v dnešní době, kdy je trendem propojovat obytnou a kuchyňskou část interiéru.

Přirozenost nadevše

V případě rozkládacího jídelního stolu to platí dvojnásob. Chtěli byste servírovat jídlo na lepenou dřevotřískovou desku? Nebo na stůl pokrytý tlustou vrstvou syntetického laku? Dnes je v módě přirozenost a zdraví. Náš stůl zcela vyhovuje vysokým nárokům na kvalitu. O materiálu jsme již psali. Dřevo bylo navíc pro zachování unikátních vlastností ošetřeno přírodním olejem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Série: Massivo
Délka: 200 - 270 cm
Šířka: 100 cm
Výška: 78 cm
Síla desky: 3,8 cm
Rozměr nohy: 11 x 11 cm
Materiál: Dub, masiv
Povrchová úprava: Olej BIOFA
Hmotnost produktu: