Jídelní stůl Bold 180, dub, masiv (180x90 cm)

Kód: G330-ST-180
montáž ZDARMA
Značka: Massivo
22 790 Kč
Skladem

Jídelní stůl Bold 180 je možné rozložit až do délky 250 cm. Stůl je vyroben z dubového masivu nejvyšší jakosti.

Detailní informace

Dbáme na kvalitu
Dbáme na kvalitu
našemu nábytku věříme
Materiály a elegance
Materiály & elegance
vybrané dubové dřevo a elegantní vzhled
EKO
EKO
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
Nábytek přivezeme
Nábytek přivezeme
nevyužíváme přepravce, snižujeme riziko poškození
Montáž a servis
Plný servis
poradíme, dovezeme a pomůžeme s montáží

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o dřevěný nábytek: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Dubový masivní stůl o délce celých 180 centimetrů. To je dostatek místa pro 6 lidí. A co kdybychom vám prozradili, že tento dřevěný skvost je dokonce rozkládací? A když jej rozložíte, získáte stůl o rozměrech 90 x 250 centimetrů. Dva a půl metru? Tak u takového stolu už uspořádáte i menší svatební hostinu. V nabídce jídelních stolů máme i jeho kratší nebo delší varianty.

Rozkládací stůl šetří místo

Rozkládací jídelní stůl Bold bude výbornou volbou pro ty, kteří mají velkou rodinu a k tomu se také rádi setkávají s dalšími lidmi. I v základním nerozloženém stavu poskytuje stůl dostatek místa k pohodlnému sezení až šesti lidí. Čekáte návštěvu nebo pořádáte oslavu? Žádný problém. Jídelní stůl se jako zázrakem rozroste o dalších 70 centimetrů délky.

Díky kvalitnímu dubovému dřevu a pevné konstrukci stůl ani po rozložení nepotřebuje žádné dodatečné opory. Vypadá pořád stejně krásně a reprezentativně.

Kvalita v hlavní roli

U takto dlouhého stolu si designéři a výrobci nemohou pohrávat s kvalitou. Je třeba zvolit vysokojakostní materiál. Stůl je vyroben z pevného dubového dřeva. To bylo napuštěno přírodním olejem. Materiál si tak zachovává vůni a nezaměnitelnou strukturu. Dřevo je díky ošetření olejem chráněno před vnějšími vlivy. Navíc ještě více vynikne jeho přirozená krása. Kvalitu zde poznáte na první pohled. To když se podíváte na produktové fotografie. Podruhé se do stolu zamilujete u vás doma, až se jej poprvé dotknete a ucítíte jeho vůni.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Délka: 180 cm
Šířka: 90 cm
Výška: 78 cm
Série: Massivo
Styl: Moderní
Barva: Hnědá
Velikost: Dlouhá
Povrch: Matný
Materiál: Masiv
Dekor: Dub
Materiál desky: Masiv
Materiál nohou: Masiv
Nohy: 4 nohy
Počet míst k sezení: Pro 6 osob
Rozkládání: Rozkládací
Tvar: Obdélníkový
Hmotnost produktu: 76 kg
Rozměr nohy: 12 x 12 cm
Síla desky: 3,8 cm (2 cm deska+1,8 cm rám )
Povrchová úprava: Olej BIOFA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
9x
4
8x
3
6x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: