Psací stůl Belluno Elegante - velký, bílý, masiv, borovice

Kód: ASPL023B
14 640 Kč
Skladem

Psací stůl Belluno Elegante ve velkém provedení je ideálním řešením pro elegantní a funkční pracovní prostor. Vyrobený z masivní borovice a dokončený v jemném bílém odstínu, tento psací stůl poskytuje dostatek prostoru pro organizaci práce a studium. Jeho robustní konstrukce a klasický design přináší spojení tradičního řemeslného umu s moderním stylem, které vydrží po mnoho let. Psací stůl Belluno Elegante je nejen praktickým, ale i esteticky přitažlivým doplňkem do každého interiéru.

Detailní informace

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o nábytek Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Pro perfektně provedenou práci potřebujete samozřejmě v prvé řadě sami sebe. Neméně důležité je však i vybavení. Pokud pracujete u počítače nebo s dokumenty, je důležitou součástí tohoto vybavení právě psací stůl.

Stabilní a elegantní

To jsou charakteristiky, které oceníte nejen u psacího stolu. Mnohde jste nuceni volit mezi elegancí a praktičností. Tady ne. Bílý psací stůl má spoustu úložných prostor a pevnou pracovní plochu. Deska stolu je vysoká dokonce celých 5 cm. Poskytne vám tak při práci dostatečnou oporu a vydrží dlouhé roky. Jako ostatní prvky ze série Belluno Elegante se vyznačuje ozdobným frézováním. Díky tomu spolu všechny kusy nábytku bezchybně ladí.

Pořádek na stole

Při práci by se měl člověk plně soustředit na zadaný úkol. Tak může dosáhnout nejlepších výsledků. Když periferním pohledem neustále pozorujete neuspořádaný chaos na ploše stolu, možná si to ani neuvědomujete, ale vaše pozornost trpí. Náš psací stůl má délku pracovní plochy celých 155 cm. A k tomu rovnou dvě uzavíratelné skříňky s výškově nastavitelnou policí a dvě zásuvky. Na pracovní ploše zůstanou jen ty opravdu nejnutnější věci. Zbytek uschováte. 

Pro ten pocit z pravého dřeva

Na některé kusy nábytku se většinu času jen díváte. Psací stůl mezi ně nepatří. Kvalitní borovicový masiv v případě stolu oceníte ještě o něco více. Díky ekologickému, bílému nátěru dřevo získá ochranu, ale zároveň si uchovává své příjemné vlastnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Psací stoly
Záruka: 2 roky
Styl: Provence
Barva: Bílá
Materiál: Masiv
Délka: 155 cm
Výška: 77 cm
Hloubka: 53 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.
Kód zboží: ASPL023B
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Počet polic: 2 police
Počet zásuvek: 2 zásuvky
Síla vrchní desky: 5,5 cm ( síla desky 1,5 cm + 4 cm rám )
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem
Povrch: Matný
Série: Belluno Elegante - bílá
Úchytky: Staré stříbro (kovové)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: