Komoda Belluno Elegante 3.3, dřevěná, bílá, masiv, borovice

Kód: ASPL002B
15 240 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Komoda Belluno Elegante 3.3 v bílé barvě vyrobené z praktické borovice, spojuje klasickou eleganci s robustním a designem.

Detailní informace

Dbáme na kvalitu
Dbáme na kvalitu
našemu nábytku věříme
Materiály a elegance
Materiály & elegance
vybrané dubové dřevo a elegantní vzhled
EKO
EKO
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
Nábytek přivezeme
Nábytek přivezeme
nevyužíváme přepravce, snižujeme riziko poškození
Montáž a servis
Plný servis
poradíme, dovezeme a pomůžeme s montáží

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o dřevěný nábytek: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Další vydařený kousek, který najde uplatnění v kterémkoliv pokoji. V ložnici ji zaplníte oblečením, v obývacím pokoji poskytne útočiště všem těm nezbytnostem, které pro spokojený život potřebujete. V kuchyni se stane příborníkem. V dětském pokoji zase úkrytem hraček a dalších roztomilostí. Je to bílá komoda z masivu borovice. 

Šest členěných prostor pro perfektní organizaci

Tři skříňky s výškově nastavitelnou policí a tři vysouvací zásuvky. Výborné řešení pro oblečení i pro ostatní věci. Zásuvky využijete pro drobnosti nebo ponožky a spodní prádlo. Vyhnete se tak neustálému hledání a přerovnávání. Jednoduše otevřete a vezmete si jen to, co právě potřebujete. Je to velká úspora času a vaší energie. 

Spodní skříňky jistě využijete na maximum díky ideální hloubce 45 cm. Polici si nastavíte do takové výšky, jakou potřebujete. Urovnané komínky provoněného prádla nebo sada skleniček na víno? Komoda se neptá a poctivě uschová a uchrání vše, co jí svěříte.

Zdravé prostředí

Také nábytek ovlivňuje mikroklima vašeho domova. Komoda je stejně jako i ostatní kusy nábytku ze série Belluno Elegante natřena prodyšnou, ekologicky přívětivou a zdravotně zcela nezávadnou bílou barvou. Přispívá tak ke zdravému životu vás a vaší rodiny. Borovicový masiv je čistě přírodní materiál. S naším nábytkem žijete v souladu s přírodou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komody z borovice
Záruka: 2 roky
Šířka: 130 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 45 cm
Série: Belluno Elegante - bílá
Styl: Provence
Barva: Bílá
Počet dveří: 3 dveře
Počet šuplíků: 3 šuplíky
Velikost: Široká
Počet polic: 3 police
Povrch: Matný
Typ podstavce: Na podstavci
Typ zavírání: Se šuplíky, S dvířky
Materiál: Masiv
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.
Kód zboží: ASPL002B
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Počet zásuvek: 3 zásuvky
Síla vrchní desky: 5,5 cm ( síla desky 1,5 cm + 4 cm rám )
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem
Úchytky: Staré stříbro (kovové)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: