TV stolek Belluno Elegante - malý, bílá, masiv, borovice
Kód: ASPL009B
Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.
Péče o nábytek Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.
Související produkty
Detailní popis produktu
TV stolek Belluno Elegante – malý | bílá, masiv, borovice
Bílý TV stolek Belluno Elegante splňuje vše, co od televizního stolku očekáváte. Je dostatečně hluboký, abyste na něj mohli televizní obrazovku bezpečně postavit, a jeho šířka 111 cm dovoluje umístit velkou televizi. Stabilitu zajišťuje středová vertikální příčka a odolná finská borovice.
Úložný prostor a zpracování
Stolek nabízí dvě frézované zásuvky s tichými kolejničkami značky Hettich a otevřené police, které vybízejí k zaplnění ozdobnými krabicemi nebo košíčky. Ekologicky šetrný bílý nátěr v příjemném matném odstínu je pověstnou třešničkou na dortu.
Součást série Belluno Elegante
TV stolek přirozeně ladí s ostatními kusy série Belluno Elegante – bílá, která zahrnuje komody, vitríny, knihovny, konferenční stolky i noční stolky ze stejného materiálu a ve stejném stylu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bílé televizní stolky z borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Styl: | Provence |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Borovice-Masiv |
| Šířka: | 111 cm |
| Výška: | 53 cm |
| Hloubka: | 53 cm |
| Čas strávený montáži: | 2 osoby 2 - 3 hod. |
| Kód zboží: | ASPL009B |
| Krytí barvy: | Neprůhlednost 85% |
| Počet zásuvek: | 2 zásuvky |
| Rozměry zásuvek ( 1 ): | 43,8 x 38,5 cm, h: 9 cm |
| Síla vrchní desky: | 5,5 cm ( síla desky 1,5 cm + 4 cm rám ) |
| Pojezdy zásuvek: | Tichý pojezd Hettich s tlumičem |
| Povrch: | Matný |
| Série: | Belluno Elegante - bílá |
| Úchytky: | Staré stříbro (kovové) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




