Šatní skříň Belluno Elegante 2D, bílá, masiv, borovice

Kód: ASPL011B
24 030 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Šatní skříň Belluno Elegante 2D, prostorná, z bílého masivu borovice, kombinuje tradici s modernou pro eleganci každé ložnice.

Detailní informace

Dbáme na kvalitu
Dbáme na kvalitu
našemu nábytku věříme
Materiály a elegance
Materiály & elegance
vybrané dubové dřevo a elegantní vzhled
EKO
EKO
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
Nábytek přivezeme
Nábytek přivezeme
nevyužíváme přepravce, snižujeme riziko poškození
Montáž a servis
Plný servis
poradíme, dovezeme a pomůžeme s montáží

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o dřevěný nábytek: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Jednoduše sto procent místa pro vaše oblečení. Jednoduše bílá šatní skříň. Jednoduše kousek nábytku, který prostě potřebujete, pokud se někdy oblékáte. 

Čistý design

V jednoduchosti se skrývá krása. Souhlasíte? Bílá šatní skříň ze série Belluno Elegante je toho důkazem. Není tu nic, co by rušilo. Nic, co by přebývalo. Pravidelně frézovaná dvoukřídlá dvířka při pohledu navozují pocit dokonalé harmonie. Když se pozorně zadíváte, dohromady tvoří obraz podobný členitému rámu okna venkovského stavení. Možná i díky tomu skříň tak krásně koresponduje s oblíbeným provensálským stylem. 

Vnitřní uspořádání se plně podřídilo požadavku na co největší úložnou plochu. Vnitřní polici si nastavíte do libovolné výšky. Stejně tak kvalitní kovovou tyč určenou k zavěšení ramínek na oblečení. 

Na detailech záleží

Třeba to, že je šatní tyč vyrobená z kvalitního kovu. Nebo to, že kovové úchytky jsou tak drobné, aby nerušily vnější vzhled. Ale zároveň dostatečně velké na to, aby se skříň dala dobře otevírat. Nebo to, že jako materiál pro výrobu skříně byla použita odolná finská borovice, jejíž dřevo je vysoce odolné právě proto, že roste v nehostinných oblastech. I když to už vlastně není detail. Ale to je detail. 

Bílá není jen jedna barva

Designéři vás rádi poučí o tom, kolik odstínů bílé existuje, když se jich na to zeptáte. My to vlastně nevíme. Co ovšem víme s určitostí, je to, že použitá barva je zdravotně zcela nezávadná. A že je to ten nejkrásnější odstín teplé bílé barvy, který se pro bílý dřevěný nábytek výborně hodí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šatní skříně z borovice
Záruka: 2 roky
Šířka: 108 cm
Výška: 190 cm
Hloubka: 65 cm
Série: Belluno Elegante - bílá
Styl: Provence
Barva: Bílá
Počet dveří: 2 dveře
Velikost: Vysoká
Povrch: Matný
Typ podstavce: Na podstavci
Typ zavírání: Klasické
Materiál: Borovice
Zrcadlo: Bez zrcadla
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.
Kód zboží: ASPL011B
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Síla vrchní desky: 5,5 cm ( síla desky 1,5 cm + 4 cm rám )
Úchytky: Staré stříbro ( kovové )

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: