Police Atena-tmavá, 174 cm, dub, masiv

Kód: GATENA-32P
5 180 Kč
Skladem

Police Atena-tmavá, 174 cm, dub, masiv

Detailní informace

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o nábytek Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Police Atena-tmavá, 174 cm, dub, masiv

Jednoduchá, ale opravdu dlouhá nástěnná police ze série Atena – tmavá. Stejně jako celá tato série je specifická svojí barvou páleného dubu, která do interiéru přináší pocit tepla a pohody.

Velikost police: šířka 174 cm, výška 22 cm, hloubka 20 cm

V jemných detailech je krása

Ano, je to tak. Jemné detaily příjemně tvoří interiér. Bez detailů do prostě nejde. A police mají tu jedinečnou vlastnost, že právě interiér dokáží dotvořit. Vyplní jinak prázdné místo na stěně a jsou estetické i funkční. Dodají přesně ten prvek do interiéru, který potřebuje k celkově dokonalému dojmu. Můžete si na ně odložit lampu, květinu, nebo svazky svých oblíbených knih. Když se podíváte pozorněji, možná vás okouzlí jemně zaoblené rohy této série. Pokud si zvolíte nábytek ze série Atena, může právě tento prvek ladit každý den vašemu oku.

Velká a praktická police pro ložnici, obývák i chodbu

Tato police není žádný drobeček. Se svými 174 cm je vám poskytne dostatek odkládacího prostoru. Je také největší policí z této série. Pokud potřebujete menší, máte štěstí. V nabídce máme také 115 cm dlouhou variantu. Nebo je můžete kombinovat společně. Bezvadně zapadnou jak do ložnice, obývacího pokoje, tak i na chodbu po odkládání peněženky a klíčů. Nebo čehokoliv jiného.

Obývak atana tmavá

Doplňkové parametry

Kategorie: Police
Záruka: 2 roky
Šířka: 174 cm
Výška: 22 cm
Hloubka: 20 cm
Hmotnost produktu: 12 kg
Materiál: Dub, masiv
Povrchová úprava: Olej s voskem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: