Konferenční stolek Belluno Elegante, malý, bílý, masiv, borovice

Kód: ASPL029B
6 380 Kč
Skladem

Konferenční stolek Belluno Elegante ve verzi malý je ideální doplněk pro útulný obývací pokoj. Jeho bílá barva a masivní borovicový materiál podtrhují jak moderní, tak tradiční designové prvky, čímž poskytuje univerzální estetickou přitažlivost. Pevná konstrukce zajistí dlouhodobou odolnost a stabilitu, zatímco kompaktní rozměry umožňují snadné umístění i v menších prostorách. Tento stolek je nejen praktický, ale i výrazným prvkem, který dodává interiéru pocit elegance a pohodlí.

Detailní informace

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o nábytek Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Co si představíte, když uslyšíte slovní spojení “konferenční stolek”? Nejspíš se vám vybaví klidná konverzace v pohodlných křeslech. Na stolku voní káva nebo kvalitní čaj. Uprostřed hoří svíčka nebo tam stojí jemná dekorace. Bílý konferenční stolek bude vaším dlouholetým společníkem pro chvíle odpočinku.

Robustní a přitom elegantní

Je to vskutku elegantní společník, na kterého se však můžete plně spolehnout. Stojí na čtyřech pevných nohách a k jeho stabilitě přispívá ještě přídavná deska. Jako ostatní nábytek ze série je vyroben z masivu kvalitní finské borovice natřené bílou ekologickou barvou. Bude vám poctivě sloužit opravdu dlouhé roky. Na to se můžete spolehnout.

Dokonalý čtverec

Symetrie je krásná. A pokud se promítne do bytového interiéru, je také praktická. Bílý konferenční stolek s rozměrem plochy 70 x 70 cm je rozměrově perfektní. Můžete ho umístit vodorovně s ostatním nábytkem nebo jej diagonálně natočit k dosažení moderního vzhledu. A když stolek doplníte například čtvercovým kobercem s vysokým chlupem, váš obývací pokoj získá opravdu luxusní vzhled.

Bílá barva je praktická

Někteří by snad mohli namítat, že pro stolek se hodí spíše jiné barvy. Bílá je ovšem praktická i pro použití na konferenčním stolku. Úklid se totiž provádí mnohem snadněji, když nečistoty a případné drobečky vidíte. Předejdete tak i případnému poškození stolku, když můžete každou nečistotu hned odstranit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Konferenční stolky
Záruka: 2 roky
Styl: Provence
Barva: Bílá
Materiál: Masiv
Délka: 70 cm
Šířka: 70 cm
Výška: 48 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.
Kód zboží: ASPL029B
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Série: Belluno Elegante - bílá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: