Police Croft 2, dýha divoký dub-lamino

Kód: G10L-8014
Novinka
1 hodnocení
Značka: Massivo.cz
3 290 Kč
Skladem

Police Croft 2, dýha divoký dub-lamino je vyrobena z lamina, které je potaženo dýhou

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Série: Croft
Výška: 36 cm
Délka: 168 cm
Šířka: 25 cm
Materiál: Lamino - dýha divoký dub
Barva: Dub
Povrchová úprava: Olej s voskem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte rádi nástěnné police? Mohou se stát dekorativním prvkem vašeho moderního interiéru i pomocníkem při organizaci vašich věcí. Nástěnná police z lamina potaženého dřevěnou dýhou z divokého dubu má ideální hloubku pro to, abyste na ni mohli umístit knihy a dekorace. A pokud vám nevyhovuje její délka 168 centimetrů, máme pro vás přichystánu i její kratší variantu s délkou 118 cm. Nebo si pořiďte rovnou obě dvě a zajímavě je nakombinujte.

Ideální společníci - sklo a dřevo 

Tato kombinace se u nábytku objevuje poměrně často. Má to své opodstatnění. Dřevo propůjčuje dojem tepla a útulnosti a zemité bytelnosti, sklo naopak interiér prosvětlí, provzdušní a dodá mu na pocitu křehkosti. S tímto kontrastem pracují interiéroví designéři v moderních domovech často.

Nástěnná police ze série Croft je vyrobená z lamina potaženého dubovou dýhou z kulatiny divokého dubu. Deska je doplněna robustní skleněnou policí z pevného skla. Jde o opravdu vydařený kousek. Pokud chcete dosáhnout maximálního souladu s ostatním nábytkem ze série Croft, ozdobte svou novou polici moderní drátěnou dekorací. Komodu pod policí potom můžete pro změnu ozdobit jednoduchou skleněnou vázou nebo mísou. Kouzlo souladu se skrývá i v malých promyšlených detailech.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Dubový nábytek
Záruka: 2 roky