Konferenční stolek Croft, dýha divoký dub-lamino

Kód: G10L-8013
17 hodnocení
6 490 Kč
Skladem (> 5 ks)

Konferenční stolek Croft, dýha divoký dub-lamino je vyroben z lamina, které je potaženo dýhou. 

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Potřebujete poradit?

+420 773 986 400

Série: Croft
Výška: 46 cm
Délka: 115 cm
Šířka: 65 cm
Materiál: Lamino - dýha divoký dub
Síla desky: 38 mm
Barva: Dub
Povrchová úprava: Olej s voskem
Nohy: Kovové - antracit
Vyrobeno v: Německo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konferenční stůl je dominantou každého obývacího pokoje. Může ovšem funkčně doplnit také studentský nebo dětský pokoj. A rozhodně jej využijete v pracovně. Ostatně už přívlastek „konferenční“ o jeho účelu něco vypovídá.

Rustikální konferenční stolek v moderním kabátě

Dubový konferenční stolek je opravdu zajímavým designérským počinem. Přestože jej nikdo nemůže podezřívat z venkovského vzezření, vyhoví i požadavkům na nábytek v rustikálním stylu. Jak je to možné?

Konferenční stolek ze série Croft se pyšní krásnou strukturou dřeva pravého divokého dubu. O tu se postarala vrchní vrstva dřevěné dýhy. Tato forma zpracování, kdy je kvalitní lamino potaženo dřevěnou dýhou, dává vyniknout vnější kráse. Navíc však také zaručuje dlouhou životnost a vysokou odolnost nábytku. Pro maximální ochranu byly dřevěné části konferenčního stolku ošetřeny kvalitním přírodním olejem s voskem. 

Mohl to být další obyčejný konferenční stolek. Ale díky dvěma robustním kovovým podstavcům v temné antracitové barvě není. Právě ty jsou dominantou dubového konferenčního stolku a určují jeho ráz. Není to jen stolek. Je to módní doplněk každého interiéru. 

Pro nenucené konverzace i důležitá pracovní setkání

U konferenčního stolku můžete vést příjemnou konverzaci se členy rodiny při pravidelných večerních setkáních. Stejně tak dobře vám nový dubový konferenční stolek bude asistovat u důležitých obchodních rozhodnutí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Konferenční stolky
Záruka: 2 roky