Příborník Croft 75, dýha divoký dub-lamino

Kód: G10L-8005
1 hodnocení
18 290 Kč
Skladem (> 5 ks)

Příborník Croft 75, dýha divoký dub-lamino je vyroben z lamina, které je potaženo dýhou

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Potřebujete poradit?

+420 773 986 400

Série: Croft
Výška: 141 cm
Šířka: 158 cm
Hloubka: 40 cm
Materiál: Lamino - dýha divoký dub
Zavírání dveří: Tiché dovírání
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd s tlumičem
Úchytky: Kovové
Počet polic: 6 polic
Počet zásuvek: 3 zásuvky
Síla použitého materiálu: 19 mm
Barva: Dub
Povrchová úprava: Olej s voskem
Výška od země: 15 cm
Nohy: Kovové - antracit
Vyrobeno v: Německo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dubový příborník v efektním rustikálním provedení. Nebo snad stylová vitrína? Nezáleží na tom, jak tento designový kousek nazvete. Každopádně bude slušet vaší kuchyni, stejně jako vašemu obývacímu pokoji. 

Perfektní organizace 

Pokud jde o organizaci úložného prostoru, je příborník Croft přeborníkem. Možná jste zachytili tu jemnou slovní hříčku v předchozí větě. Nicméně, je to tak. Příborník Croft totiž nabídne rovnou tři způsoby uložení věcí. Spodní skříňky ukrývají vždy dvě řady polic. Pohodlně do nich uschováte hrnce a ostatní kuchyňské náčiní. Nebo cokoliv jiného, když se rozhodnete svému novému příborníku říkat třeba prosklená vitrína.

Dalším typem úložných prostor jsou tři zásuvky opatřené tichými pojezdy. Ideální pro umístění sady příborů. A ostatních věcí, které potřebujete mít rychle při ruce. Horní přihrádky patří elegantnímu sklu. Nejsou to jen průhledná dvířka, ale také pevné vnitřní police, které jsou vyrobeny z tohoto příjemného, dojem vzdušnosti a lehkosti navozujícího materiálu. Skvělé místo pro váš sváteční servis, nemyslíte? 

Přírodní dřevo a chladný kov 

Tato kombinace se u milovníků rustikálního stylu osvědčila. Surový chladný kov funkčních prvků příborníku příjemně kontrastuje s teplým přírodním dřevem. K výrobě nábytku bylo použito lamino potažené vysokojakostní přírodní dýhou z dubové kulatiny. Takový způsob zpracování nábytku zajišťuje jeho jedinečnost a dlouhou životnost. Přičemž ona jedinečnost se ukrývá právě v použité dubové dýze. Každý kus nábytku je svou autentickou přírodní kresbou naprostým originálem.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Příborníky
Záruka: 2 roky
Série: Croft
Styl: Industriální, Moderní, Venkovský
Barva: Hnědá
Výška: 141 cm
Šířka: 158 cm
Hloubka: 40 cm
Velikost: Nízká, Vysoká, Široká, Velká
Materiál: Lamino, Dýha
Dekor: Dub