Vitrína Croft 4, dýha divoký dub-lamino

Kód: G10L-8004
Novinka
Neohodnoceno
11 490 Kč
Skladem

Potřebujete poradit?

+420 773 986 400

Vitrína Croft 4, dýha divoký dub-lamino je vyrobena z lamina, které je potaženo dýhou

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Série: Croft
Výška: 141 cm
Šířka: 98 cm
Hloubka: 40 cm
Materiál: Lamino - dýha divoký dub
Zavírání dveří: Tiché dovírání
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd s tlumičem
Úchytky: Kovové
Počet polic: 6 polic
Síla použitého materiálu: 19 mm
Barva: Dub
Povrchová úprava: Olej s voskem
Výška od země: 15 cm
Nohy: Kovové - antracit
Vyrobeno v: Německo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vystavit nebo schovat? Se svou novou dubovou vitrínu toto dilema vyřešíte lusknutím prstu. Ve skutečnosti tedy prsty luskat nemusíte. Stačí si vitrínu objednat a vymyslet, kam si ji doma postavíte. Zabere vám necelý metr na šířku. Její hloubka je 40 centimetrů. A vaše krásné cennosti se už nikdy nebudou muset potupně krčit na dně šuplíku nebo v krabici.

Rustikální vitrína s kvalitní dubovou dýhou

Vitrína byla vyrobena z kvalitního lamina potaženého prvotřídní dýhou z pravé kulatiny divokého dubu. Z materiálu, který je vysoce ceněn pro svou pevnost, dlouhou výdrž a krásný vzhled. Díky použitému dřevu nenajdete dva zcela stejné kusy nábytku. Pravé dřevo totiž má jedinečnou strukturu. Přiznané suky navozují příjemný vizuální dojem. Povrch vitríny je finálně ošetřen přírodním olejem s voskem. Ještě více tak vynikne krása použitého materiálu.  

K čemu vlastně využijete vitrínu?

Jednoduše k vystavení a uschování věcí. Oproti komodě nebo skříni má vitrína tu úžasnou vlastnost, že ponechá na očích ty věci, na které se rádi díváte. Možná vám pohled na vázu z Maroka připomene krásné chvíle, které jste tam před několika lety strávili se svou životní láskou. Nebo se ve vzpomínkách přenesete do dětství, kdy jste u nedělního oběda jedli z babiččina svátečního servisu. Byla by škoda ten rodinný poklad schovat do krabice a uložit do skříně. Dubová vitrína vám poskytne výbornou příležitost radovat se z drobností, které díky ní máte stále na očích.

Zároveň také poskytuje prostor k uschování věcí, které nemusí být vystaveny. Zvenčí pozorujete designově provedenou rustikální vitrínu s výraznými kovovými akcenty, které příjemně upoutávají vaši pozornost. A za dvířky potaženými luxusní dubovou dýhou chytře schováte cokoliv, co není určeno zvědavým pohledům okolí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitríny
Záruka: 2 roky
Série: Croft
Styl: Industriální, Moderní, Venkovský, Vintage
Barva: Hnědá, Přírodní
Výška: 141 cm
Šířka: 98 cm
Hloubka: 40 cm
Počet dveří: 2 dveře
Velikost: Nízká, Vysoká, Široká
Počet polic: 6 polic
Povrch: Matný
Typ podstavce: S nožičkami, Na podstavci
Typ zavírání: S dvířky
Materiál: Lamino, Dubová dýha
Dekor: Dub