Police Croft 1, dýha divoký dub-lamino

Kód: G10L-8011
Novinka
1 hodnocení
Značka: Massivo.cz
2 790 Kč
Skladem

Police Croft 1, dýha divoký dub-lamino je vyrobena z lamina, které je potaženo dýhou

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Série: Croft
Výška: 36 cm
Délka: 118 cm
Šířka: 25 cm
Materiál: Lamino - dýha divoký dub
Barva: Dub
Povrchová úprava: Olej s voskem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nástěnná police, která bude perfektně ladit s ostatním nábytkem ze stejnojmenné série. To je police Croft v délce 118 cm. V naší nabídce najdete ještě její delší variantu s celými 168 centimetry délky.  

Dubová polička v kombinaci se sklem

Designový prvek nebo další prostor pro knihy a dekorace? To je plně na vás. Police z lamina potažená dýhou z pravé dubové kulatiny výborně plní svou estetickou funkci. Doplní prázdný prostor na stěnách a přináší do interiéru dojem útulnosti. Přírodní dřevo svou výraznou kresbou citlivě kontrastuje s chladným sklem. Když na polici umístíte zdroj světla, můžete dosáhnout opravdu zajímavých vizuálních efektů.

Kromě estetické funkce police také perfektně plní i svou praktickou úlohu. Potřebujete více místa na knihy nebo dekorace? Nástěnná police je ideálním místem k uložení hezkých a zajímavých drobností. Nezabírá v pokoji vlastně žádné další místo navíc. Jen plně využije prostor nad komodou, vitrínou nebo televizí.

Ideální pro knihy

Díky své hloubce je nástěnná police Croft ideální také jako doplněk klasické knihovny. Chcete mít některé své knihy vystaveny na opravdu čestném místě? Umístěte je na polici a kochejte se pohledem na ně každý den.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dubový nábytek
Záruka: 2 roky