Dubová postel Balli-chrom 180x200 cm, dub, masiv

Kód: 10LB-0180CH2
1 hodnocení
Značka: Massivo.cz
21 490 Kč
Skladem

Dubová postel Balli-chrom 180x200 cm, dub, masiv bez úložného prostoru je vyrobena z dubového masivu nejvyšší jakosti.

Postel je bez roštu a matrace.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dubová masivní postel v rustikálním stylu s kovovými dekorativními prvky v barvě chromu. Hledali jste ji? Gratulujeme. Právě jste našli novou dámu svého srdce. Stávající partneři však nemusí žárlit. Šířka ložné plochy 180 centimetrů je ideální pro perfektní odpočinek vás obou.

Přírodní dřevo a kov

To je mnoha léty ověřená kombinace. A stále se vrací. Moderní minimalismus tyto materiály miluje. A my také. Teplé kvalitní dřevo v kombinaci s chladným kovem v barvě chromu. To je něco, co ocení každý moderní interiér. Vzdušné a světlé prostory? Industriální byty s tmavými stěnami? Nezáleží na tom, kam postel Balli postavíte. Bude jí to slušet všude.

Možná jste zvyklí na těžká a neohrabaně působící čela postelí. Čelo dubové postele Balli takové rozhodně není. Dvě masivní desky jsou dostatečně pevné pro to, abyste se mohli pohodlně opřít. Nebo abyste svou novou postel mohli umístit kamkoliv do prostoru, nejen ke zdi. Zároveň však působí vzdušně a lehce. 

Postel na podstavcích

Nohy postele jsou řešeny netradičně. V tomto případě to však rozhodně není na škodu. Podstavce nesvírají s podlahou pravý úhel, ale jsou vedeny šikmo. Toto netradiční řešení dává posteli punc originality. Pokud byste snad měli obavy o stabilitu postele, nemusíte je mít. Střed rámu byl totiž vybaven dvěma doplňkovými nohami pro zachování maximální funkčnosti a účelnosti.

Postel je dodávána bez roštu i bez matrace. To vám dává možnost dotvořit si lůžko zcela podle svých preferencí a představ.

Doplňkové parametry

Kategorie: Postele
Záruka: 2 roky
Série: Massivo
Výška s čelem: 88 cm
Délka: 225 cm
Šířka: 200 cm
Výška bočnice od země: 40 cm
Síla rámu: 9 cm
Šířka boční desky: 15 cm
Výška postele od země: 25 cm
Úložný prostor: Ne
Povrchová úprava: Olej BIOFA
Matrace: 180x200 cm nebo 2 x 90x200 cm
Materiál: Dub, masiv