Jídelní stůl Massivo 180, divoký dub, masiv (180x90 cm)

Kód: G200-ST-180
Neohodnoceno
15 380 Kč –9 % 13 990 Kč
Skladem

Potřebujete poradit?

+420 773 986 400

 

Jídelní stůl Massivo 180 je možné rozložit až do délky 260 cm. Stůl je vyroben z dubového masivu nejvyšší jakosti.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Série: Massivo
Délka: 180 - 260 cm
Šířka: 90 cm
Výška: 75 cm
Síla desky: 2,6 cm
Rozměr nohy: 7,6 x 7,6 cm
Materiál: Dub, masiv
Povrchová úprava: Olej BIOFA
Hmotnost produktu: 56 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro větší jídelny a náročnější uživatele je v nabídce jídelní stůl Massivo v úctyhodných rozměrech 180x90 cm. Ke stolu je možné usadit větší rodinu nebo návštěvu, kterou chcete pozvat k jídlu nebo kávě. V případě, že by vám prostor nestačil, jsou pod základní deskou umístěna křídla, která se vysunou a navýší délku stolu na 260 cm.

Dřevo jako luxusní a nadčasový materiál

Plast může působit moderně, ale po čase ztrácí svou krásu. Kov je odolný, ale chladný. Často se hodí jen do industriálního stylu interiéru. Dřevo je využíváno už po dlouhá léta všemi našimi předky. Na oko totiž působí jemně, harmonicky a ladně, zatímco z praktického hlediska je pevné, odolné a funkční.

Své místo najde dubové dřevo v celém domě a v jídelně tomu není jinak. Jeho vlastnosti zaručí, že vám bude jídelní stůl sloužit dlouhá léta, zachová si svou svěžest a časem se prokreslí příjemnou texturou. Teplé odstíny jsou ideální v místnosti, kde společně jíte, jelikož povzbuzují chuť k jídlu, narozdíl od chladných tónů.

Praktický design

Jídelní stůl je v základním tvaru a drží ho čtyři masivní nohy. I v případě pravidelného užívání více osobami si udrží pevnost a stabilitu, která je u stolu základní. Pod základní deskou jsou umístěna křídla, která při vytažení rozšíří stůl na 260 cm. Díky tomu můžete bohatě nazdobit stůl při svátečních příležitostech, jako jsou Vánoce a Velikonoce nebo jen ohromit návštěvu spoustou místa při večeři.

Jednoduché zakomponování do prostoru

Interiér můžete doladit nábytkem řady Massivo, jelikož jsou jednotlivé kusy navrženy tak, aby vzájemně ladily.  Neváhejte pořídit jídelní stůl také v případě, že máte již interiér plný vlastního nábytku. Dubové dřevo do prostoru přirozeně a lehce zapadne a vy se můžete těšit z luxusního materiálu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Styl: Moderní, Venkovský
Barva: Hnědá, Přírodní
Výška: 75 cm
Šířka: 90 cm
Délka: 180
Velikost: velký, dlouhý, široký
Povrch: Matný
Úložný prostor: Bez úložného prostoru, Bez šuplíků
Materiál: Dub
Dekor: Dub sukatý
Materiál desky: Dub
Materiál nohou: Dub
Nohy: 4 nohy
Počet míst k sezení: 4 místa k sezení, 5 míst k sezení, 6 míst k sezení, 7 míst k sezení, 8 míst ksezení, 9 míst k sezení, 10 míst k sezení
Rozkládání: Rozkládací
Tvar: Obdélníkový
Délka rozloženého stolu: 260 cm