Židle Belluno Elegante 10, masiv

Kód: DRMKT10-M
2 970 Kč
Skladem

Výběr čalounění a dostupnost židlí, prosím domluvte s našim pracovníkem na tel: 720 598 400, nebo e-mailem: obchod@bilynabytek.cz

Detailní informace

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o nábytek Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Kuchyň je srdcem domova. Odehrávají se v ní ta nejdůležitější setkání s rodinou a přáteli. Posezení u bohatě prostřeného stolu nebo u voňavé kávy, která je servírovaná s láskou a zájmem o toho druhého. A posezení je právě to klíčové slovo.

Stylové i pohodlné

Takové je sezení na židli ze série Belluno Elegante. Krásné bíle natřené židle vyvedené v oblíbeném provensálském stylu vám dovolí vychutnat si příjemné chvíle. Dáváte spíše přednost jednoduché desce nebo čalounění? Vyberete si v každém případě. Když zvolíte jednoduchou sedací plochu v bílé barvě nebo v dekoru dřeva, můžete ji pro zvýšení pohodlí vybavit měkkými podsedáky a libovolně měnit design podle potřeby. A když se rozhodnete pro jeden z motivů čalounění, získáte pohodlnou sedací plochu už přímo se židlí.

Bukový masiv pro dlouhou životnost

Měkká dřeva mají také své kouzlo. U zatěžovaného kusu nábytku, kterým židle bezpochyby je, ovšem oceníte spíše pevnější dřevo. To vám zajistí dlouhou životnost a pevně držící spoje. Bukové dřevo bezpečně ustojí návštěvu tetičky, stejně jako neposedné vrtění vašich malých dětí. Dřevo je navíc ošetřeno zdravotně nezávadným ekologickým nátěrem. Jemně prosvítající struktura kvalitního dřeva navíc vypadá opravdu dobře a krásně ladí s dalšími kusy nábytku ze série.

Doplňkové parametry

Kategorie: Židle
Záruka: 2 roky
Délka sedáku: 40 cm
Šířka sedáku: 43 cm
Výška: 96 cm
Výška operadla: 51 cm
Výška posedu: 45 cm
Barva: Bílá - RAL 9010 (mírně prosvítá struktura dřeva)
Kód zboží: DRMKT10-M
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Materiál: Buk - dřevo
Povrch: Matný
Série: Belluno Elegante - bílá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: