Židle Belluno Elegante 22, masiv

Kód: DRMKT22-M
2 970 Kč
Skladem

Výběr čalounění a dostupnost židlí, prosím domluvte s našim pracovníkem na tel: 720 598 400, nebo e-mailem: obchod@bilynabytek.cz

Detailní informace

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o nábytek Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Krásná židle v provensálském stylu dodá krásu každé kuchyni. Samostatná kuchyň nebo kuchyňský kout, který je součástí obytné místnosti. Všude tam budou bukové bílé židle ozdobou.

Není to jen sezení

Sednout byste si při únavě mohli přece i na zem. Když sedíte na židli, vnímáte její výšku, materiál, povrch, teplotu, oporu v zádech. Není to jen o sezení. Ale o odpočinku v komfortu. Někteří lidé dávají přednost posezení na pevné desce. A někteří zase čalounění. Nezáleží na tom, jestli patříte k první nebo druhé skupině lidí. Vyberete si variantu podle svých preferencí.

Na materiálu záleží

Židle je vyrobena z tvrdého bukového dřeva. Bukové dřevo je výborný materiál pro výrobu zatěžovaného nábytku. Je pevné a odolné. Všechny spoje potom krásně drží. Nemusíte se obávat toho, že se vaše nové židle brzy rozvržou nebo že na sobě ihned ponesou stopy neopatrného zacházení. Znáte to, když opatrně dosedáte a ještě opatrněji se opíráte? Majitelé kvalitních bukových židlí to neznají. Pevné dřevo poznáte na první posed.

Krásná a čistá bílá

Krásou a čistotou se honosí všechen bílý nábytek ze série Belluno Elegante. A tato židle není výjimkou. Na bílém nábytku je prostě něco úchvatného a uklidňujícího. Vše vypadá tak čistě a nevinně. Navíc jsou takové kousky skvěle kombinovatelné v jakékoliv barevné kombinaci. Jemně šedá pro decentní interiér nebo třeba výstřední tyrkysová a žlutá? Záleží jen na vás.

Doplňkové parametry

Kategorie: Židle
Záruka: 2 roky
Délka sedáku: 40 cm
Šířka sedáku: 43 cm
Výška: 93 cm
Výška operadla: 48 cm
Výška posedu: 45 cm
Barva: Bílá - RAL 9010 (mírně prosvítá struktura dřeva)
Kód zboží: DRMKT22-M
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Série: Belluno Elegante - bílá
Materiál: Buk - dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: