Postel Ravello 140x200 cm, dub, masiv

Kód: PLZIRAV140X200
22 280 Kč
Skladem

Postel Ravello 140x200 cm. Na výrobu postele bylo použito prvotřídní dubové dřevo a přírodní oleje a vosky ve světlém přirozeném odstínu.

Postel je bez roštu a matrace.

Matraci pro tuto postel můžete zakoupit zde: Matrace 140x200 cm

Detailní informace

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o nábytek Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Postel Ravello 140x200 cm, dub, masiv

Vstupte do světa nepřekonatelného pohodlí a nadčasové krásy s naší exkluzivní dřevěnou postelí z kolekce Ravello. Tento kousek nábytku vytvoří základ pro dokonalý spánek a zároveň se stane designovým centrem vaší ložnice.

Dřevěná postel z přírody

Srdcem naší postele je prvotřídní dubové dřevo, které zajišťuje dlouhodobou trvanlivost a přirozenou krásu. Proces olejování zdůrazňuje jedinečnou a neopakovatelnou strukturu dřeva a zároveň ho chrání před každodenním opotřebením. 

Stabilní a pevná konstrukce 

Tato postel není pouze místem, kde odpočíváte, je to místo, kde prožíváte vzácné chvíle. Pevnost a stabilita této postele je založena na deskách z přírodního dubového dřeva. Desky, mají tloušťku 3 cm, což vám zaručuje mimořádnou odolnost a kvalitu postele. Kvalitu provedení podtrhávají také dřevěné nohy o rozměrech 9 x 9 cm, podpořené dvěma dalšími nohami, které zajišťují plnou stabilitu středové části postele. Každý detail této postele byl pečlivě zpracován, abyste mohli užívat krásu a pohodlí po dlouhá léta.

Postel do moderní i tradiční ložnice

Design této postele si zaslouží pozornost. Zejména pokud si všimneme drobných akcentů v podobě horizontálních lamel, které probíhají celou šířkou hlavového čela postele. Černý odstín se zde dokonale sladí s teplým tónem dubového dřeva. Zvláštností konstrukce jsou také viditelné letokruhy dřeva, které vytvářejí jedinečný charakter každé vyrobené postele. Protože pouze a jenom příroda ovlivnila jejich uspořádání, díky čemuž je vaše postel mimořádný originál.

Ravello

Doplňkové parametry

Kategorie: Postele
Záruka: 2 roky
Délka: 220 cm
Šířka: 146 cm
Výška: 93 cm
Rozměr: 140x200 cm
Série: Ravello
Styl: Moderní
Barva: Hnědá
Materiál: Masiv
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.
Nožky: 9x9 cm
Povrchová úprava: Olej s voskem
Sílá použitého materiálu: 3 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: