Dubová postel Balli-černá 160x200 cm, dub, masiv

Kód: 10LB-0160CZ
2 hodnocení
Značka: Massivo.cz
20 490 Kč
Skladem

Dubová postel Balli-černá 160x200 cm, dub, masiv bez úložného prostoru je vyrobena z dubového masivu nejvyšší jakosti.

Postel je bez roštu a matrace.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trávíme v ní celou třetinu života. To, jak se vyspíme, určuje naši náladu po celý den. Postel není jen dalším kusem nábytku. Je místem regenerace a obnovy. 

Moderní elegance v hlavní roli 

Dubová postel Balli je prostě krásná. Mohli bychom použít i další přívlastky. Nadčasová, elegantní, minimalistická. Jeden pohled však vydá za tisíc slov. Podívejte se na ni. Části pevného dubového rámu dokonale lícují. Podstavce s výraznými kovovými komponenty tvoří zajímavý designový prvek. Pro vyšší stabilitu postele byly přidány dvě nohy, které nijak nenarušují vzhled. Zůstávají totiž skryty pohledům okolí. Čelo postele tvoří dvě výrazné desky z dubového dřeva. Souhra je dokonalá.

 

Rustikální dubová postel v netradičním stylu

 

Postel můžete opravdu považovat za rustikální. Spíše než v tradičním interiéru se však bude vyjímat v moderních vzdušných prostorech. Její bytelnou konstrukci postavte do kontrastu k subtilním kovovým prvkům. Uvidíte, že tohle spojení bude fungovat. Umístěte ji u vchodu na terasu na dřevěnou podlahu, obklopte ji živými rostlinami, vybavte ložnici prvky feng shui a zasněte se. Klidně i doslova. Protože k tomu správná postel slouží.

Spolu s elegancí přichází do vašeho interiéru stabilita a přirozenost. Síla pevného dubového rámu je celých 9 centimetrů. Povrch postele byl natřen přírodním olejem. Dřevo si tak zachovalo svou přirozenou krásu a mikroklima vaší ložnice zůstane zdravé.

Doplňkové parametry

Kategorie: Postele
Záruka: 2 roky
Série: Massivo
Výška s čelem: 88 cm
Délka: 225 cm
Šířka: 180 cm
Výška bočnice od země: 40 cm
Síla rámu: 9 cm
Šířka boční desky: 15 cm
Výška postele od země: 25 cm
Úložný prostor: Ne
Povrchová úprava: Olej BIOFA
Matrace: 160x200 cm
Materiál: Dub, masiv