Dubová postel Balli-černá 160x200 cm, dub, masiv

Kód: 10LB-0160CZ
7 hodnocení
20 490 Kč
Skladem (> 5 ks)

Dubová postel Balli-černá 160 x 200 cm je vyrobena z dubového masivu nejvyšší jakosti a ošetřena přírodním olejem BIOFA.

Postel je bez roštu a matrace.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Využijte naši službu montáž nábytku a zajistěte si maximální pohodlí. 

Potřebujete poradit?

+420 773 986 400

Série: Massivo
Výška s čelem: 88 cm
Délka: 225 cm
Šířka: 180 cm
Výška bočnice od země: 40 cm
Síla rámu: 9 cm
Šířka boční desky: 15 cm
Výška postele od země: 25 cm
Úložný prostor: Ne
Povrchová úprava: Olej BIOFA
Matrace: 160x200 cm
Materiál: Dub, masiv
Vyrobeno v: Německo

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trávíme v ní celou třetinu života. To, jak se vyspíme, určuje naši náladu po celý den. Postel není jen dalším kusem nábytku. Je místem regenerace a obnovy. 

Moderní elegance v hlavní roli 

Dubová postel Balli je prostě krásná. Mohli bychom použít i další přívlastky. Nadčasová, elegantní, minimalistická. Jeden pohled však vydá za tisíc slov. Podívejte se na ni. Části pevného dubového rámu dokonale lícují. Podstavce s výraznými kovovými komponenty tvoří zajímavý designový prvek. Pro vyšší stabilitu postele byly přidány dvě nohy, které nijak nenarušují vzhled. Zůstávají totiž skryty pohledům okolí. Čelo postele tvoří dvě výrazné desky z dubového dřeva. Souhra je dokonalá.

Rustikální dubová postel v netradičním stylu

Postel můžete opravdu považovat za rustikální. Spíše než v tradičním interiéru se však bude vyjímat v moderních vzdušných prostorech. Její bytelnou konstrukci postavte do kontrastu k subtilním kovovým prvkům. Uvidíte, že tohle spojení bude fungovat. Umístěte ji u vchodu na terasu na dřevěnou podlahu, obklopte ji živými rostlinami, vybavte ložnici prvky feng shui a zasněte se. Klidně i doslova. Protože k tomu správná postel slouží.

Spolu s elegancí přichází do vašeho interiéru stabilita a přirozenost. Síla pevného dubového rámu je celých 9 centimetrů. Povrch postele byl natřen přírodním olejem. Dřevo si tak zachovalo svou přirozenou krásu a mikroklima vaší ložnice zůstane zdravé.

Přírodní olej Biofa

Každý kousek masivního dřeva postele je natřen přírodním olejem BIOFA. Nátěr má velmi přírodní odstín, pyšní se zdravotní nezávadností a čistým přírodním složením bez syntetických olejů a pryskyřic.

Kompletní servis

Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Rádi vám ovšem zajistíme kompletní servis, od dodání přes výnos až po sestavení. Více informací najdete na stránce Montáž nábytku.

Péče o dřevěný nábytek: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Postele
Záruka: 2 roky
Série: Massivo
Styl: Industriální, Moderní, Venkovský, Vintage
Barva: Hnědá, Přírodní
Šířka: 160 cm
Délka: 200 cm
Velikost: Široká, Velká, Dlouhá
Typ podstavce: Na podstavci
Úložný prostor: Bez úložného prostoru
Materiál: Dřevo, Masiv
Dekor: Dub
Čelo postele: S čelem
Počet lůžek: 1 lůžko, 2 lůžka
Počet osob: 1 osoba, 2 osoby
Rozměr: 160x200 cm
Typ postele: Manželská, Jednolůžko