Zrcadlo Marone Elite 80x109 cm, bílé, masiv, borovice

Kód: ASPLMEL26
ZDARMAZDARMA
Zrcadlo Marone Elite 80x109 cm, bílé, masiv, borovice
4 150 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Zrcadlo Marone Elite o rozměrech 80x109 cm v bílém provedení je vyrobeno z masivní borovice, což zajišťuje jeho odolnost a dlouhou životnost. Elegantní design doplní interiér a opticky rozšíří prostor, ideální pro ložnice nebo předsíně s nádechem přírodního stylu.

Detailní informace

Dbáme na kvalitu
Dbáme na kvalitu
našemu nábytku věříme
Materiály a elegance
Materiály & elegance
vybrané dubové dřevo a elegantní vzhled
EKO
EKO
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
Nábytek přivezeme
Nábytek přivezeme
nevyužíváme přepravce, snižujeme riziko poškození
Montáž a servis
Plný servis
poradíme, dovezeme a pomůžeme s montáží

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o dřevěný nábytek: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Jak může zrcadlo proměnit prostor a zároveň zůstat věrné jemnosti a jednoduchosti vašeho stylu bydlení? Zrcadlo Marone Elite je přesně tím prvkem, který harmonicky spojí funkčnost s estetikou, aniž by rušil minimalistický nebo provensálský charakter vaší domácnosti.

Jednoduchý, ale výrazný design

Se svým strohým a zároveň výrazným designem se Zrcadlo Marone Elite stává středobodem pozornosti, ale nikdy nepřebíjí ostatní prvky vašeho interiéru. Jeho bílý matný rám v kombinaci s barvou přírodního dřeva z odolné finské borovice je jakýmsi plátnem, na kterém se odrazí světlo a život kolem, a zároveň respektuje přirozenost a teplotu materiálu, z kterého je vyroben.

Dokonalý parťák při vašem odchodu z domácnosti.

Zrcadlo není jen o tom, co v něm vidíme, ale o pocitech, které v nás evokuje. V rozměrech 109 cm šíře a 80 cm výšky je Marone Elite ideální pro místa, kde rychlý pohled do zrcadla stačí na poslední úpravy před odchodem z domova nebo jen jako stylový doplněk, který vdechne život každé místnosti.

Dřevěné zrcadlo z masivní borovice

Zrcadla jsou také oblíbená z důvodu, že opticky zvětšují prostor. Máte-li tedy malý pokoj, nebo předsíň, ve které se cítíte stísněně, zrcadlo vám dovolí provzdušnit prostor a opticky ho zvětšit. Stejným způsobem funguje také bílá barva, a díky tomu je rám ve skvělé harmonii se samotným zrcadlem, přitom dřevěný sokl na horní straně zrcadla dodává teplou a harmonickou atmosféru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zrcadla
Záruka: 2 roky
Šířka: 109 cm
Výška: 80 cm
Barva: Bílá - RAL 9003 (ošetřeno voskem - mírně prosvítá struktura dřeva)
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Barva horní desky: Přírodní (ošetřena vodním mořidlem)
Materiál: Finská Borovice - dřevo
Povrch: Matný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: