Truhla Belluno Elegante, dekor bílá-ořech, masiv, borovice

Kód: ASPL038B/O
10 290 Kč
Skladem

Truhla Belluno Elegante s dekorem bílá-ořech je výjimečným kusem nábytku vyráběným z masivní borovice, který přináší sofistikovaný kontrast barev do jakéhokoliv prostoru. Pevná konstrukce zajišťuje, že truhla je nejen stylová, ale i odolná a funkční, ideální pro ukládání různorodých předmětů. Detail bílá-ořech dokáže zvýraznit krásu přírodního dřeva a zároveň nabízí teplý, domácký pocit. Tento kus nábytku je tak praktický, jak je vizuálně přitažlivý, a stane se elegantním doplňkem v ložnicích, obývacích pokojích nebo předsíních.

Detailní informace

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o nábytek Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

K venkovskému stylu života neodmyslitelně patří už odedávna. A my ji teď přinášíme i k vám. Masivní dřevěná truhla ze série Belluno Elegante citlivě doplní každý interiér. Perfektně ladí k ostatním kusům ze série. Efektní budou kombinace s nábytkem se stejnými akcenty v dezénu ořechového dřeva. Truhla se však stejně tak dobře může stát zajímavým solitérem.

Nejen na vaše poklady 

Nikdo vám nebude bránit, pokud budete chtít truhlu naplnit zlatem a drahým kamením. Ve většině moderních domácností však truhly chrání jiná bohatství. Rodinné poklady ve formě krabic s fotografiemi nebo s dalšími cennými vzpomínkami na dětství.

V ložnici může truhla klidně nahradit třeba menší prádelník. Vzpomínáte na peřináče? Naše truhla je důstojně zastoupí. Navíc nabídne i místo k sezení. 

Truhla je také výborným praktickým doplňkem do dětských a studentských pokojů. Pojme totiž opravdu hodně věcí. Úklid je v takovém případě přitom velmi snadný a rychlý. A vrchní deska nabídne příležitostné posezení pro příchozí kamarády.

Elegantní i bytelná

Truhla je vyrobená ze dřeva odolné finské borovice. Stromu, jehož dřevo je během svého růstu vystaveno extrémním povětrnostním podmínkám. Je tedy opravdu pevné a kvalitní. Nábytek vyrobený z tak výjimečného dřeva si zachovává výjimečnou pevnost a odolnost. Série Belluno Elegante si kromě kvality zakládá také na elegantním vzhledu. V případě naší truhly jsou výraznými estetickými prvky jemné symetrické frézování na přední straně a frézovaná horní deska v dekoru ořechu. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Truhly a truhlice
Záruka: 2 roky
Styl: Provence
Barva: Bílá
Materiál: Masiv
Šířka: 112 cm
Výška: 51 cm
Hloubka: 45 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.
Kód zboží: ASPL038B/O
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Barva horní desky: Ořech (mírně prosvítá struktura dřeva)
Povrch: Matný
Série: Belluno Elegante - bílá/ořech

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: