Psací stůl Belluno Elegante, dekor bílá | zlatý dub, masiv, borovice

Kód: ASPL023B/D
14 640 Kč
Skladem

Psací stůl Belluno Elegante s dekorem bílá a zlatý dub přináší svěží kontrast a teplý nádech do každého studijního koutu. Vyroben z pevné masivní borovice, tento stůl zaručuje stabilitu a dlouhodobou odolnost. Elegantní kombinace barev a přírodních materiálů zdůrazňuje moderní, avšak časově nezávislý design, který se snadno začlení do různých dekorů interiéru. Jeho prostorná pracovní plocha poskytuje komfortní prostor pro práci, psaní nebo kreativní činnosti.

Detailní informace

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o nábytek Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Na jídelním stole? Nebo na zemi? Nebo snad na koleně? Nikoliv. Pracovní a školní aktivity patří na pracovní stůl. Je velmi důležité práci oddělit od ostatních domácích činností. Vyhnete se potom pocitu, že jste neustále zaneprázdnění. 

Hlavně stylově

No ano, možná by vám stačila jen klasická deska na nožkách. Ale ladil by takový stůl s ostatním nábytkem ve stylu Provance? A poskytoval by takový nábytek dostatek úložných prostor? Náš dřevěný psací stůl tyto požadavky splňuje. Kromě velkorysých úložných prostor v podobě dvou skříněk a zásuvek poskytuje také dostatek pracovní plochy. Vrchní deska s rozměry 155 x 53 centimetrů je přesně to, co potřebujete k nerušené práci. S přehledem sem umístíte lampu, notebook, stojan na dokumenty, držák na tužky a vše ostatní. Nebo jste vyznavači minimalismu? V pořádku. Všechny nezbytnosti můžete schovat do skříněk a šuplíků. Vejde se do nich opravdu spousta věcí. Stůl si vyladíte podle svých představ tak, aby perfektně ladil k vašemu osobnímu stylu.

V hlavní roli: odstíny

Bílá s hnědou mohou mít množství podob. V tomto případě se kombinace velice povedla. Příjemný teplý odstín bílé barvy ladí se zlatavě hnědou na vrchní desce stolu. K nátěrům byla použita vodou ředitelná, ekologická barva. Pod barvou prosvítá kresba dřeva pravé finské borovice, ze které je psací stůl vyroben. Je to dokonalá souhra barev a struktur. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Psací stoly
Záruka: 2 roky
Styl: Provence
Barva: Bílá
Materiál: Masiv
Délka: 155 cm
Výška: 77 cm
Hloubka: 53 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.
Kód zboží: ASPL023B/D
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Počet polic: 2 police
Počet zásuvek: 2 zásuvky
Síla vrchní desky: 5,5 cm ( síla desky 1,5 cm + 4 cm rám )
Barva horní desky: Zlatý dub (mírně prosvítá struktura dřeva)
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem
Povrch: Matný
Série: Belluno Elegante - bílá/zlatý dub
Úchytky: Staré zlato (kovové)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: