Příborník Ariva, dub masiv-lamino

Kód: G10R-35
Neohodnoceno
14 790 Kč
Skladem

Potřebujete poradit?

+420 773 986 400

Příborník Ariva z dubového masivu a pevného lamina nabízí dostatek úložného prostoru pro schování nádobí, textilu i dekorací. Skládá se z několika uzavíratelných částí, dvou prosklených vitrín, jedné zásuvky a jednoho otevřeného prostoru s policí. 

Nábytek je dodáván v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Využijte naši službu  montáž nábytku a zajistěte si maximální pohodlí.

Série: Ariva
Výška: 140,5 cm
Šířka: 158,5 cm
Hloubka: 40 cm
Hmotnost produktu: 104 kg
Materiál: Dub, masiv s kombinací lamina
Čela šuplíků:
Dub, masiv
Dvířka:
Dub, masiv
Korpus: Dubová dýha, lamino
Olemování:
Dub, masiv
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd s tlumičem
Zavírání dveří: Tiché dovírání
Police: Lamino
Síla použitého materiálu: 19 mm
Barva: Dub
Povrchová úprava: Olej s voskem
Výška od země: 15 cm
Vyrobeno v: Německo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dubový příborník Ariva má vnější části vyrobeny z masivního dubového dřeva, zatímco vnitřní skryté součásti z praktického a lehce udržovatelného lamina. Těšit se tak můžete nejen na příjemnou vůni dřeva a elegantní vzhled, ale také na vysokou odolnost a dlouhou životnost nábytku. Kromě několika praktických uzavíratelných úložných prostorů se příborník může pochlubit také dvěma prosklenými vitrínami, jedním otevřeným prostorem s policí a praktickou dřevěnou zásuvkou.

Rozměr příborníku Ariva: 158,5 cm x 40 cm x 140,5 cm (šířka x hloubka x výška)

Kvalitní masivní dřevo

U nás vsázíme na kvalitu a věříme, že masivní nábytek je ta nejlepší investice do bydlení. Nejen, že ho jen tak něco nezničí, navíc vám bude sloužit dlouhé roky a i po mnoha letech bude vypadá pořád skvěle. Příborník Ariva je vyroben z prvotřídního dubového dřeva, které vyniká svou střední tvrdostí a vysokou odolností.

Šetrné oleje a vosky

Každý kousek masivního nábytku ze série Ariva je natřen šetrným olejem či voskem. Nátěr má velmi přírodní odstín, pyšní se zdravotní nezávadností a šetrným složením, které uchová vzhled i kvalitu dřeva po dlouhá léta.

Kompletní servis

Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Rádi vám ovšem zajistíme kompletní servis, od dodání přes výnos až po sestavení. Více informací najdete na stránce Montáž nábytku.

Péče o dřevěný nábytek: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům –⁠ není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příborníky
Záruka: 2 roky