Noční stolek Massivo 2s, dub, masiv

Kód: G200-2
4 hodnocení
5 890 Kč
Skladem (> 5 ks)

Noční stolek Massivo 2s, dub, masiv se dvěma šuplíky je vyrobena z dubového masivu nejvyšší jakosti.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Potřebujete poradit?

+420 773 986 400

Série: Massivo
Výška: 38 cm
Šířka: 50 cm
Hloubka: 39 cm
Hmotnost produktu: 23 kg
Materiál: Dub, masiv
Povrchová úprava: Olej BIOFA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Noční stolek Massivo 2s, dub, masiv

Noční stolek Massivo 2s nabízí z celé řady nejvýraznější úložný prostor. Pod základní deskou jsou pod sebou dvě prostorné zásuvky, které skrývají spoustu místa pro ukládání drobností, jež si přejete mít neustále u sebe i v době spánku.

Hladká plocha a pravoúhlé linie

Hlavní předností nočního stolku je stejně jako u zbytku řady Massivo základní provedení. Překvapivá, ale na pohled příjemná je absence úchytek, která zaručí, že nebude dubové dřevo rušeno jinými prvky. Naplno si tak můžete vychutnat výraznou texturu, střídání teplejších světlých a tmavých míst a drobnými rádoby nedostatky, jako jsou suky nebo nerovnosti v textuře, jež zaručují, že budete mít originální kousek dřevěného nábytku.

Vybavte svou ložnici dřevem a užívejte si klid a harmonii

Nábytek z dubového dřeva nabízíme především proto, že je odolný, tvrdý a vydrží aktivní užívání dlouhá léta. Kromě toho jsme ale mysleli také na skutečnost, že je dubové dřevo příjemné na pohled a velmi dobře se v jeho přítomnosti žije. Plast, kov a další materiály mohou nabídnout moderní podobu, ale dřevo vás na pohled více zahřeje a uklidní.

Ložnice vyrobené z tohoto dřeva mají teplý nádech, dobře a klidně se v nich usíná a navíc je můžete doplnit o mnoho dalších materiálů, prvků a barev. Velmi dobře se dubové dřevo snáší s neutrální bílou, která je v ložnici velmi častá. Díky této kombinaci můžete mít na dosah ruky přírodu a navíc pocit čistoty a svěžesti.

Větší úložný prostor

Dvě zásuvky nabízejí prostor pro ukrytí všech předmětů, které chcete mít po ruce, ale zároveň ne na očích. Léky, brýle, kniha, časopisy, drobná elektroniku, to vše najde své místo v zásuvce a vy se už pro své oblíbené knižní tituly nebudete muset zvedat z postele. I když budete mít vše po ruce, stále to bude vypadat, že máte uklizeno.

Doplňkové parametry

Kategorie: Noční stolky
Záruka: 2 roky
Série: Massivo
Styl: Moderní, Venkovský
Barva: Hnědá
Výška: 38 cm
Šířka: 50 cm
Velikost: malý
Povrch: Matný
Typ podstavce: Bez podstavce
Typ zavírání: Se šuplíky
Materiál: Dřevo
Dekor: Dub