Noční stolek Massivo 1s, dub, masiv

Kód: G200-1
4 hodnocení
4 230 Kč
Skladem (> 5 ks)

Noční stolek Massivo 1s, dub, masiv se šuplíkem je vyrobena z dubového masivu nejvyšší jakosti.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Potřebujete poradit?

+420 773 986 400

Série: Massivo
Výška: 38 cm
Šířka: 50 cm
Hloubka: 39 cm
Hmotnost produktu: 17 kg
Materiál: Dub, masiv
Povrchová úprava: Olej BIOFA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Noční stolek Massivo 1s, dub, masiv

Pokud od nočního stolku vyžadujete kromě funkce odkládací, také schopnost uložit několik dalších předmětů, bude pro vás Massivo 1s ideální volbou. Je vyroben z masivního dubového dřeva a kromě základní odkládací plochy nabízí také zásuvku v horní části a otevřenou polici níže.

Stolek má nižší rozměry, aby byl lehce přístupný z postele. Nad výškou dominuje šířka, která je výraznější a nabízí více místa pro odkládání předmětů.

Minimalistická série Massivo

Každý kus nábytku řady Massivo, včetně nočního stolku, je na první pohled zajímavý svým jednoduchým provedením. Jedná se o rovné a štíhlé plochy, které nejsou narušeny zdobnými prvky. Noční stolek nemá žádné dekorační frézování, ozdobné úchytky, ani záměrně prohnuté tvary.

Hlavní důraz je kladen na kvalitní dřevěný materiál, s pomocí kterého je stolek proveden v základních tvarech. Dubové dřevo nabízí tvrdost a odolnost a díky základní jednoduché a stabilní konstrukci může svou úlohu plnit po dlouhý čas.

Jak naplno využít noční stolek Massivo

Předměty, které umístíte na základní desku stolku, budou dělat vizitku vaší ložnici a zároveň doplňovat celý prostor. Zvolte například vyšší lampu pro příjemné večerní čtení, květinu nebo drobnou dekorační sochu.

Naopak předměty, které chcete ukrýt před vaším nebo cizím pohledem, můžete uložit do prostorné zásuvky. Spodní police je otevřená a ideální pro vícero knih, krabičku s dalším úložným prostorem nebo například kosmetickou taštičku s léky, které chcete mít večer u sebe.

Vyvážená barevnost

Celá série Massivo září teplým medovým odstínem, který z ložnice dělá ideální místo pro odpočinek a relax. Pokud stolek zkombinujete s postelí stejného designu, nebudete potřebovat příliš dalších zdobných prvků do prostoru, jelikož kvalitní dřevěný materiál v příjemném odstínu upoutá na první pohled veškerou pozornost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Noční stolky
Záruka: 2 roky
Série: Massivo
Styl: Moderní, Venkovský
Barva: Hnědá
Výška: 38 cm
Šířka: 50 cm
Velikost: malý
Povrch: Matný
Typ podstavce: Bez podstavce
Typ zavírání: Se šuplíky
Materiál: Dřevo
Dekor: Dub