Jídelní stůl Massivo 160, divoký dub, masiv (160x90 cm)

Kód: G200-ST-160
13 hodnocení
14 990 Kč –9 % 13 640 Kč
Skladem (> 5 ks)

Jídelní stůl Massivo 160 je možné rozložit až do délky 240 cm. Stůl je vyroben z dubového masivu nejvyšší jakosti.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Potřebujete poradit?

+420 773 986 400

Série: Massivo
Délka: 160 - 240 cm
Šířka: 90 cm
Výška: 75 cm
Síla desky: 2,6 cm
Rozměr nohy: 7,6 x 7,6 cm
Materiál: Dub, masiv
Povrchová úprava: Olej BIOFA
Hmotnost produktu: 53 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zlatou střední cestu nabízí jídelní stůl Massivo v provedení 160 x 90cm. Jídelní stůl lze umístit do prostoru nebo přisunout ke stěně. Hlavní předností produktu je možnost rozkládání, a to na 240 cm. Vyroben je masivního dubového dřeva, které je užívané hlavně z důvodu jeho odolnosti a tvrdosti. Díky němu vzniká nábytek, který může být bez problémů používaný roky.

Přednosti dubového dřeva

Pokud chcete mít domácnost vybavenou nábytkem, který dýchá a v prostoru působí harmonicky, zaměřte se na dřevo. Nabízíme masivní kusy nábytku, které jsou vyrobeny z dubového dřeva. Tento materiál disponuje nejen zmíněnými praktickými a funkčními výhodami. V prostoru je příjemný hlavně pro svůj jemný medový odstín a lehkou kresebnou texturu.

Zatímco jiné materiály časem ztrácí na kvalitě, dřevo naopak. S přibývajícími lety se textura prokresluje, vyniká a tvoří originální kus nábytku.

Minimalistický design

Stůl je navržený v základním jednoduchém tvaru. Patrná je absence zdobných prvků a záhybů. Celý stůl z masivu na pohled působí stabilně a odolně. Drží jej silné nohy, na které je rozložená váha servírovací desky, a vespod jsou navíc skrytá křídla k rozložení stolu.

Stačí jednoduše stůl roztáhnout a máte k dispozici další místo pro servírování a obsloužení rodiny nebo hostů. Manipulace je rychlá a jednoduchá.

Snadná kombinace s různými styly interiérů

Ať už doma budujete romantické prostředí, industriální, venkovské nebo další, neváhejte prostor zaplnit dřevěným nábytkem, který je ideálním materiálem pro kombinaci. Volit můžete různé barvy, vzory, dekorace a dřevo vždy přirozeně splyne.

Do domácnosti se skvěle hodí také teplý dubový odstín. Pokud chcete nechat vyniknout dřevo a jeho texturu, zvolte jen lehký krémový nebo bílý ubrus. V opačném případě si hrajte s výraznými prvky a dekoracemi, jimiž vaší domácnosti dodáte osobitý styl.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Série: Massivo
Styl: Moderní, Venkovský
Barva: Hnědá, Přírodní
Výška: 75 cm
Šířka: 90 cm
Délka: 160 cm, 240 cm
Velikost: Široká, Velká, Dlouhá
Povrch: Matný
Materiál: Dřevo
Dekor: Dub sukatý
Materiál desky: Dřevo
Materiál nohou: Dřevo
Nohy: 4 nohy
Počet míst k sezení: 4 místa k sezení, 5 míst k sezení, 6 míst k sezení, 7 míst k sezení, 8 míst ksezení, 9 míst k sezení, 10 míst k sezení
Rozkládání: Rozkládací
Tvar: Obdélníkový