Komoda Fabro, dub
Kód: G10F-506



Související produkty
Detailní popis produktu
Také milujete dřevěné komody? Jsou krásné, praktické, schováte do nich vše potřebné a navíc provzdušní váš interiér. Vysoké skříně jsou určitě také praktické. Když však svůj domov vybavíte právě komodou, dosáhnete zajímavého efektu. Komoda vám totiž nabízí výjimečnou příležitost využít také prostor nad ní. Stylové zrcadlo, moderní obraz, zarámované fotografie nebo zelené rostliny. Je jen na vás, jakou dekoraci zvolíte.
Dřevěná komoda z dubového masivu a lamina
Tuhle kombinaci si prostě zamilujete. Kvalitní lamino je pevné a bytelné. Bylo opatřeno vrchní vrstvou z dubové dýhy. Vypadá tak opravdu krásně. Každá deska získala díky použité přírodní dýze svou vlastní unikátní kresbu. Nenajdete tak dva stejné kousky. Pohledové části jsou potom vyrobeny z kvalitního dubového masivu. Celá komoda byla ošetřena přírodním olejem s voskem.
Dubová komoda se zásuvkami a skříňkami
Nemůžete se rozhodnout, jestli chcete zásuvkovou komodu nebo raději tu s policemi? Komoda Fabro vám nabízí obojí. V horní části najdete 3 prostorné zásuvky opatřené systémem tichých pojezdů s tlumičem. Zásuvky jsou neocenitelnými pomocníky, pokud jde o umístění věcí, které potřebujete mít vždy rychle po ruce. Takové úložné prostory oceníte v každé místnosti. V obývacím pokoji, ložnici i v pracovně.
Ve spodní části se potom nachází prostor rozdělený policemi. Doplňte jej třeba oblíbenými košíky nebo krabicemi a získáte tak krásně členitý úložný prostor pro perfektní organizaci.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Komody |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
Série: | Fabro |
Styl: | Moderní |
Barva: | Hnědá |
Výška: | 84 cm |
Šířka: | 163 cm |
Hloubka: | 41 cm |
Počet dveří: | 3 dveře |
Počet šuplíků: | 3 šuplíky |
Velikost: | Velká |
Počet polic: | 3 police |
Povrch: | Matný |
Typ podstavce: | S nožičkami |
Typ zavírání: | Se šuplíky, S dvířky |
Materiál: | Masiv |
Dekor: | Dub |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.