Vitrína Fabro 1, dub, masiv-lamino

Kód: G10F-501
2 hodnocení
15 790 Kč
Skladem (> 5 ks)

Vitrína Fabro 1, dub, masiv-lamino je vyrobena z dubového masivu a lamina. Reprezentativní části jsou ze dřeva a skryté části jsou z lamina.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Série: Fabro
Výška: 197 cm
Šířka: 63 cm
Hloubka: 41 cm
Hmotnost produktu: 74 kg
Materiál: Dub s kombinací lamina
Síla použitého materiálu: 19 mm
Barva: Dub
Povrchová úprava: Olej s voskem
Vyrobeno v: Německo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní vitrína z dubového dřeva dodá vašemu interiéru na vážnosti. Je pevná, bytelná, decentní. Díky kombinaci pravého dřeva na pohledových částech, tmavých kontrastních prvků a tvrzeného skla nenechá nikoho na pochybách o tom, že se právě setkal s opravdu propracovaným designovým kouskem. 

Pevné lamino i pravé dubové dřevo

Tahle kombinace materiálů si nás získala. Lamino je pevné a tvoří stabilní kostru nábytku. Vrchní vrstvou je dubová dýha ošetřená přírodním olejem s voskem. Díky jedinečné kresbě dřeva získáváte s každým kusem nábytku naprostý originál. 

Dvířka a další pohledové části vitríny jsou vyrobeny z dubového masivu. Dubové dřevo je pevné a hřejivé. Tyto vlastnosti potom vnáší do interiéru.

Dubová vitrína s policemi z tvrzeného skla

Kombinace dřeva a skla vzbuzuje vždy silné emoce. Nejspíš proto, že se jedná o spojení dvou zdánlivě nesourodých materiálů. U vitríny série Fabro se ke sklu a dřevu přidaly ještě výrazné černé akcenty. A výsledný efekt je dokonalý! Vitrína působí pevným a sebevědomým dojmem.

Vystavené kousky budou na skleněných policích vypadat nádherně. Spíše než křehké dekorace ovšem vyniknou moderní robustnější doplňky. Také knihy a květiny v moderních květináčích.

Ani s touto vitrínou se nemusíte bát všudypřítomného prachu. Její vrchní část je bezpečně schována za pevnými skleněnými dvířky. Spodní část potom nabízí krytý úložný prostor. Pokud vám nevyhovuje velikost nebo rozložení vitríny, podívejte se na další varianty výrobku.

Jídelní set Fabro

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitríny
Záruka: 2 roky
Série: Fabro
Styl: Moderní, Venkovský
Barva: Hnědá, Přírodní
Výška: 197 cm
Šířka: 63 cm
Hloubka: 41 cm
Počet dveří: 2 dveře
Velikost: Vysoká, Úzká, Velká
Počet polic: 3 police
Povrch: Matný
Typ podstavce: S nožičkami
Typ zavírání: S dvířky
Materiál: Lamino, Dýha
Dekor: Dub