Knihovna Fabro-vysoká, dub, masiv-lamino

Kód: G10F-502H
Neohodnoceno
14 490 Kč
Skladem (> 5 ks)

Knihovna Fabro-vysoká, dub, masiv-lamino je vyrobena z dubového masivu a lamina. Reprezentativní části jsou ze dřeva a skryté části jsou z lamina.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Potřebujete poradit?

+420 773 986 400

 

Série: Fabro
Výška: 197 cm
Šířka: 63 cm
Hloubka: 41 cm
Zavírání dvěří: Tiché s tlumičem
Hmotnost produktu: 42 kg
Materiál: Dub, masiv s kombinací lamina
Síla použitého materiálu: 19 mm
Barva: Dub
Povrchová úprava: Olej s voskem
Vyrobeno v: Německo

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Knížky jsou tak krásné, že by byla škoda nechat je ležet někde v šuplíku nebo na dně skříně. Naštěstí máme knihovny, které nám dovolí vystavit si hřbety knih s krásnými přebaly do úhledné řady. Který vášnivý čtenář by potom odolal? 

Dřevěná knihovna pro vaše nejoblíbenější kousky

Dřevěná knihovna ze série Fabro je právě tak velká, abyste si do ní mohli vystavit své nejčtivější kousky. Nezáleží na tom, jestli dáváte přednost něžné romantice nebo napínavým detektivkám. Knihovna snese klidně i multižánrové aranžmá. Když doplníte knihy vhodnými dekoracemi, z obyčejného kusu dřevěného nábytku se může stát téměř umělecký kousek.

Dubová knihovna nabídne 2 police k uložení knížek. Nebo čehokoliv jiného. Při umístění v dětském pokoji budou malí čtenáři možná dávat zatím přednost spíš plyšákům nebo výstavce autíček. To ale vůbec nevadí. Dětská fantazie mnohdy obsahuje více příběhů, než celá městská knihovna. 

Pevné lamino a masivní dub 

Tahle kombinace je pro knihovnu ideální. Kvalitní lamino potažené dubovou dýhou tvoří pevný základ dřevěného nábytku. Pohledové desky jsou potom z dubového masivu. Celý nábytek je ošetřen přírodním olejem s voskem. Zachovává si tak kvality pravého dřeva. Nebude vás rušit žádná nepříjemná vrstva laku. Ucítíte jen čisté dřevo s jeho krásnou kresbou a strukturou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihovny
Záruka: 2 roky