Příborník Fabro , dub, masiv-lamino

Kód: G10F-505
4 hodnocení
23 380 Kč
Skladem (> 5 ks)

Příborník Fabro, dub, masiv-lamino je vyroben z dubového masivu a lamina. Reprezentativní části jsou ze dřeva a skryté části jsou z lamina.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Potřebujete poradit?

+420 773 986 400

 

Série: Fabro
Výška: 147 cm
Šířka: 163 cm
Zavírání dveří: Tiché s tlumičem
Hloubka: 41 cm
Hmotnost produktu: 104 kg
Materiál: Dub, masiv s kombinací lamina
Síla použitého materiálu: 19 mm
Barva: Dub
Povrchová úprava: Olej s voskem
Vyrobeno v: Německo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme vám další vysoce univerzální kousek ze série Fabro. Tento prostorný dubový příborník nabízí vyváženou kombinaci materiálů. Prvotřídní lamino potažené dubovou dýhou, skleněné police, dvířka a pohledové části z pravého dubového dřeva. To vše dohromady tvoří designově i funkčně vyvážený celek, který si můžete vystavit opravdu kdekoliv. Nejen v kuchyni.

Dubový příborník v kuchyni 

Příborník Fabro může zastávat funkci příborníku i vitríny. V kuchyni vám s úctou ke svému názvu výborně poslouží jako prostorný příborník. Za prosklenými dvířky můžete vystavit kořenky, nádobky s moukou a těstovinami, své nejoblíbenější kuchařky. Na horní desku příborníku můžete postavit bylinky v moderních květináčích nebo truhlících. Příborníku ze série Fabro bude slušet moderní minimalismus. Drátěné, jednoduché keramické nebo betonové dekorace skvěle ladí s moderním venkovským stylem. 

Příborník nabízí spoustu úložného prostoru. To se v kuchyni rozhodně hodí. Schováte do něj příbory, kuchyňské náčiní i sváteční servis po babičce. 

Dubový příborník jako vitrína v obývacím pokoji 

Příborník vám výborně poslouží i jako vitrína v obývacím pokoji. Díky své kompaktnosti a symetrii v  interiéru působí jako sjednocující prvek. Když si za jeho prosklená dvířka vystavíte oblíbené dekorace nebo suvenýry z cest, pohled na ně vás vždy potěší. Úklid se navíc stane hračkou. Prach opravdu nemá šanci. Z horní desky jej díky optimální výšce příborníku jednoduše setřete vlhkým hadříkem. A jinam nemá možnost se usadit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příborníky
Záruka: 2 roky
Série: Fabro
Styl: Moderní, Venkovský
Barva: Hnědá
Výška: 147 cm
Šířka: 163 cm
Hloubka: 41 cm
Velikost: Nízká, Vysoká, Široká, Velká
Materiál: Lamino, Dýha
Dekor: Dub