Dubová židle 03-M11, masiv

Kód: ASKULKLM11
3 690 Kč
Skladem

Dubová židle 03-M11, masiv - Dubové dřevo, jedno z nejtvrdších a nejvíce odolných vůči otěru, bylo už v dávné minulosti využíváno k výrobě nábytku.

Detailní informace

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o nábytek Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Dubová židle 03-M11, masiv

Naše židle jsou vyrobeny z kvalitního dubového dřeva. Každá židle vyniká svou přírodní texturou a krásnou barvou. Tato židle 03-M11 je jednoduše krásná. Harmonické linie, jemné ale pevně tvarované nohy, jsou ideální volbou pro moderní interiéry. Židli nabízíme jak v hladké variantě, tak s čalouněnými podsedáky v béžové a šedé barvě

Béžová pro minimalismus i tradiční interiéry

U tohoto modelu židle naleznete čalouněný podsedák o velikosti 41 x 41 cm  v nadčasové béžové barvě. Tato neutrální barva se skvěle hodí do různých interiérů a stylových kombinací. Béžová barva je výbornou volbou pro moderní a minimalistické interiéry, kde přináší do prostoru svěžest a klidnou atmosféru. Zároveň perfektně ladí s rustikálním či tradičním prostředím, kde zvýrazní přírodní prvky dubového dřeva. 

Přírodní krása podtržená ošetřením

Pro dosažení nejlepšího vzhledu a ochrany dřeva, prochází naše židle pečlivým procesem olejování a voskování. Tím vyniknou všechny přírodní prvky dřeva, včetně charakteristických suků, které dávají každé židli svůj nezaměnitelný ráz. Tato vrstva také slouží jako efektivní ochrana, která udržuje dřevo  zdravé, krásné a v dobré kondici.

Doplňkové parametry

Kategorie: Židle
Záruka: 2 roky
Šířka: 46 cm
Výška: 84 cm
Hloubka: 46 cm
Povrch: Olejovaný a voskovaný
Hmotnost: 8 kg
Materiál: Dub - dřevo
Čalounění: Tkanina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: