Jídelní stůl Divisione 180x100 cm, dub, masiv

Kód: ASZIDIV15
montáž ZDARMA
Značka: Massivo.cz
32 520 Kč
Skladem

Dubový jídelní stůl Divisione 180x100 cm, je vyroben z dubového dřeva nejvyšší kvality.

Detailní informace

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o nábytek Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Jídelní stůl pro náročné zákazníky. To je stůl z prvotřídního dubového masivu ze série Divisione. Čistý, nadčasový design i kvalitní zpracování potěší všechny minimalisty i milovníky venkovského stylu. 

Stůl z dubového masivu

Stůl se série Divisione je vyroben z prvotřídního dubového masivu. Pro tento druh dřeva je typická přirozená krásná a luxusní struktura dřeva, stejně tak jako jeho proslulá pevnost a odolnost. Nábytek od nás je navíc napuštěn přírodními oleji, které ještě více chrání a impregnují masivní dřevo. 

Na detailech záleží

Všimněte si elegantní masivní desky. Měří 180 cm na délku a 100 cm na šířku. Budete mít tedy dostatek prostoru i v případě, že někdo usedne naproti vám. Zaoblené rohy působí velmi jemně. Jsou v příjemném kontrastu se silnými nohami. Ty mají tvar trojúhelníku a přímo se zakusují do desky. Designově získáte zajímavý, ale přitom stylově jednoduše čistý stůl, který vám bude sloužit opravdu dlouho. 

Nerozlučná dvojka

K čemu by byl stůl, kdyby se němu nedalo posadit. Židle je stejně důležitou součástí výběru. Vyberte si z naší nabídky do páru tu pravou. Aby jim to spolu slušelo, dokud je smrt nerozdělí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Styl: Venkovský
Barva: Hnědá
Materiál: Masiv
Délka: 180 cm
Šířka: 100 cm
Výška: 78 cm
Kód zboží: ASZIDIV15
Povrch: Matný
Povrchová úprava: Olejováno
Série: Divisione

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: