Toaletní stolek Belluno Elegante, bílý, masiv, borovice

Kód: ASPL035B
6 960 Kč
Skladem

Toaletní stolek Belluno Elegante, vyrobený z masivní borovice, přináší do vašeho prostoru klasickou eleganci a nadčasový design. V bílé barvě, která podtrhuje čistotu a jednoduchost, se tento kus nábytku stane centrálním bodem jakékoli ložnice nebo šatny. Jeho pevná konstrukce zajišťuje stabilitu a odolnost, zatímco hladký povrch usnadňuje údržbu. Toaletní stolek Belluno Elegante je ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci funkčnosti, stylu a kvality.

Detailní informace

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o nábytek Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Toaletní stolek býval kdysi nezbytností každého budoáru dámy s vyšším společenským postavením. Časy se sice změnily. Ale tento kus nábytku si stále uchovává své kouzlo. Je symbolem pro čas strávený péčí o sebe. 

Co je toaletní stolek

Toaletní stolek je kusem nábytku, který byl tradičně vyhrazen ženské kráse. Dámy ráno usedaly na své taburetky k toaletním stolkům se zabudovanými zrcadly a šuplíky na všechny holčičí poklady. Ukrývaly vše od kosmetických přípravků, přes oblíbené šperky až po tajná psaníčka.

Doba se změnila, ale krása zůstává. A stále si zaslouží svůj vlastní prostor. Na vašem novém toaletním stolku z masivu finské borovice s šířkou 93 cm a hloubkou 45 cm jej určitě dostane. Co se nevejde na povrch, to se schová do prostorné zásuvky. Jako ostatní zásuvky z série Belluno Elegante, i tato je opatřena tichým pojezdem značky Hettich. 

Je libo stůl pro notebook?

Kdo řekl, že toaletní stolek musí zůstat jen toaletním stolkem? Náš toaletní stolek se díky své univerzálnosti může klidně stát i stolkem na notebook. Prostě jen vyměníte zrcadlo a kosmetické taštičky za výdobytek moderní technologie. Díky tomu, že náš toaletní stolek nemá na povrchu integrované prvky, zůstává univerzálním kusem nábytku. Díky své výšce nabízí možnost pohodlného sezení jak při nanášení make-upu, tak třeba u práce na laptopu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Toaletní stolky z borovice
Záruka: 2 roky
Styl: Provence
Barva: Bílá
Materiál: Masiv
Šířka: 93 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 45 cm
Kód zboží: ASPL035B
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Počet zásuvek: 1 zásuvka
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem
Povrch: Matný
Série: Belluno Elegante - bílá
Úchytky: Staré stříbro (kovové)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: